Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King összes nagyobb...

Stephen King összes nagyobb művét meg tudom venni?

Figyelt kérdés
Konkrét címeket is írok,amik érdekelnek (AZ,Állattemető,Ragyogás,Tortúra) ezeket újonan biztosan be tudom szerezni,akár rendeléssel,akár könyvesboltokban? Csak mert Alexandra könyvesboltban nincs meg az összes! :/
2014. febr. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal antikváriumból az összes beszerezhető. (Kivétel amik nem kaphatóka Magyarországon, de amik téged érdekelnek, azok igen.)
2014. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem újonan kellenének! :)
2014. febr. 11. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, amelyiket már nem is nyomják :D Azokat tényleg csak antikváriumból lehet. Meg ha nem árulják, akkor is.

Most nyomják újra a Setét tornyot, azt beszerezheted, néhány népszerű könyve is új borítóval került a boltokba + az új könyvei.

2014. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ma bementem az Alexandra könyvesboltba és sikerült megrendelnem az Állattemetőt! :)Én itthon nem találtam (nem volt írva ár,csak annyi,hogy megrendelhető) de ők kb. fél perc alatt találtak és árat is tudtak mondani... Ők honnan rendelhetik a könyveiket?
2014. febr. 12. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Európa könyvkiadótól rendelik. De te onnan nem tudod, mert megszűnt ez a funkcói.


Itt is szétnézhetsz: [link]

2014. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! :) A lényeg,hogy ők tudnak rendelni nekem :)
2014. febr. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!