Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti miket olvastok ilyen...

Ti miket olvastok ilyen isdődsen? 12/L

Figyelt kérdés
Kíméljetek meg a hülyeségektől! :)

2014. jan. 28. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Anna és a francia csók

SohA már

Nyitótánc

Vajon létezik szerelem első látásra?

iránytű önmagamhoz

D.A.C

Tökéletes kémia

2014. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek :) A Szent Johanna Gimit Már Olvasom :)
2014. jan. 29. 19:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most az Éhezők Viadalát olvasom. Nekem nagyon tetszik. Olvastam már a Harry Potter meg Leiner Laurától a Szent Johanna Gimit és a Bábelt. Ezeken kívül még a Füst és csont leányát tudom ajánlani. 12/L ;)
2014. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mangákat, sci-fit, fantasyt, meg a helyi könyvtárat :D George R. R. Martin Tűz és jég dala ciklusát nagyon szeretem, meg Kate Morton könyveiért vagyok még oda. A 39 kulcs sorozatot mindenképpen ajánlom, meg a Csoadidőket is. Meg a Percy Jacksont, G. Szabó Judit könyveit... Ha itt most nem fejezem be, fel fogom sorolni a lakásban megtalálható összes könyvet :D (Kivéve az Alkonyatot. Soha-semmikor-semmiképpen)


13/l

2014. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Háát lehet kicsit elfuserált vagyok dee én eddig ezeket olvastam(ès imádtam öket!) :

J.R.R Tolkien: A gyürük ura

George R. R. martin: tüz és jég dala(1-2-3)

Janne Austin:Büszkeség és balítélet

Jack London:A vadon szava, Fehér agyar, Az éneklö kutya

Leslie L. Lawrence:sokat... :D

még van de azt már nem írom le :D


13/L

2014. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!