Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó lesz a könyvem?...

Szerintetek jó lesz a könyvem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sötét az éjszaka.Esik.Csend van.Túl csend.Fekszem az ágyamban és hallgatom az esőcseppek halk zenéjét.A könnyeim lassan lecsorognak az arcomon.A szájamban érzem a keserűségüket.Az életemen gondolkodok.Azt hittem igaz.Szerettem a családomat,a szüleimet.Reggel még boldog voltam...Mostmár keserűséggel tölt el a mai nap minden percének emléke.Azt kívánom bár sose ébredtem volna fel.Bár lennék még mindig 15 éves.Gyűlölöm a 13-át.Az egész életem egy hazugság volt.Nem érzek semmit.Meg akarok halni.Mindenki becsapott.A szemembe hazudtak 16 évig.A szemem könnyes, a hangom elcsuklik.Valami belülről folytogat.El akarok futni.El akarok bújni.Mindenki hagyjon békén,csak lehessek egyedül.Már nem fontos semmi számomra.Egy levelet tartok a kezemben és egy sort bámulok."Meg kell halnod az én hibámból".Ez a nagymamám utolsó sora hozzám.Sírok és az utolsó csepp erőm is elhagy.Nem értek semmit.Minden zavaros.Hirtelen kinyílik az ablak.Felülök az ágyban.Félek.A hold besüt a szobámba.Megvilágítja a nyakamban lógó nyakláncomat.Éget.Nem bírom levenni.Lassan felemelkedik és bevilágítja az egész szobát.Nem kapok levegőt.A nyaklánc színe megváltozik.Sötétté válik.Vörös,mint a vér.Sikítást hallok.Nem látok semmit.Hátra esek az ágyban.A nyaklánc a bőrömhöz ér.Érzem,ahogy egyre forróbbá válik.Éles fájdalmat érzek a szívemnél.Valami égeti.Az egész testem ég.Minden elhomályosul előttem.Minden sötét.Egy újabb sikítást hallok.Hirtelen minden tűzben áll.Előttem egy város van.Füstben áll.Az emberek összevissza futnak.Sötét árnyak kergetik őket.Egy másik kép váltja fel.Egy szobában vagyok.Egy lány ül velem szemben.Valamit ír.Nem látom mit.Hátracsapódik az ajtó és egy fekete árny jelenik meg.A lány megpróbál küzdeni,de hiába.Az árny túl erős.A földre esnek.A lány sikít egy utolsót,majd elhallgat.Csönd van.A szörny megfordul és kifele indul.A szeme vörösben izzik,a szája véres.Az asztalhoz sétál,amin a levél van.Mérges.

-Hol van?Azonnal mondd meg!-kiáltja.

-Ott,ahol te soha nem érheted el.-válaszolja a lány és a nyakláncához nyúl.-Menyj és mentsd meg!-suttogja,majd örökre lehunyja szemét.Az árny pedig már nem tehet semmit.

A nyakán lógó tűzkő pedig eltűnik.Egy újabb kép jelenik meg.A lány az.Háttal áll nekem és mond valamit.Nem értem.Valami egészen ismeretlen nyelven beszél.A nyaklánc egyre jobban éget.Érzem,hogy nem bírom már sokáig.A lány hirtelen megfordul és rám néz.

-Csakhogy megtaláltalak.Több,mint száz éve kereslek.-Végig simít az arcomon és egy halvány mosoly fut át az arcán.-Sietned kell.Tudja,hogy hol vagy Kate.Át kell változnod minél hamarabb.Az erdőbe menyj,ott vár rád.Ne félj!Azt nem szereti.Nem tart majd soká.-mondta,majd halványodni kezdett a kép.Egyre homályosabban láttam őt.

-Sietned kell!Bocsáss meg!-szólt és az utolsó szavát hallva,megfagyott bennem a vér.-Vigyázz a démonokkal kisunokám.Szeretlek!


2013. dec. 15. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tetszik

Van tovább is? vagy van előtte is vmi?

Írj privibe

2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem olvastam el, mert láthatóan a helyesírásoddal komoly problémák vannak. Nem tudod hol kell szóközt használni és ráadásul még a tőmondatokból is túl sok van.


Ha te ezt így beadod egy kiadónak, az úgy kiröhög, mint a fene.

2013. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem a második válaszolóval, normál formázás és helyesírás nélkül rossz beleolvasni, rengeteg zavaró tőmondat.
2013. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik! Érdekes a cselekmény, alig várnám a folytatást! Viszont ezek a tőmondatok engem is zavarnak! Inkább vesszőt a pont helyett! Ha esetleg folytatnád, mindenképpen tedd fel ide, vagy küld el privátban! Borzasztóan érdekel!!!
2013. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és folytatni szeretném.Remélem az is fog tetszeni és nem lesz benne ennyi tőmondat.
2013. dec. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!