Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A hobbit/gyuruk ura filmek...

A hobbit/gyuruk ura filmek mennyire kulomboznek a filmtol? Valaki linkelne a konyvek oldalat?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
A film egy osszecsapott essze egy negyedikes tanulotol az altalanos iskolaban. A konyv pedig jo.
2013. dec. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudtam értelmezni a kérdésedet... De ha arra gondoltál, hogy mennyiben más a könyv és a film, akkor én is azt mondom, hogy a könyvekben sokkal több rejlik, a film csak egy kivonat.
2013. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocsi, csak elirtam

a konyv es a film kulonbseg erdekel

es az h hol tudnam megrendelni?!

2013. dec. 15. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyűrűk ura film rövidebb, mint a könyv, A hobbit film pedig hosszabb, kibővítették sok olyan jelenettel, ami nincs benne a könyvben.

Eltérések A gyűrűk urában:

[link]

Eltérések A hobbitban (csak angolul találtam):

[link]

2013. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
26%
A film nagyon rövid és lényegre törő és egy két jelenet nem is úgy van ahogy a könyvben.Én utálok olvasni de A Gyűrűk Urát ÉN is kiolvastam és nagyon jó könyv.Az internetről le tudod a könyvet tölteni csak meg kell keresned .
2014. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!