Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet olvassátok...

Melyik könyvet olvassátok éppen, és miért azt?

Figyelt kérdés
Mi volt eddig a legjobb amit olvastatok? Szeretek olvasni, ( de nem csak olvasni, írni is, bár nem könyvet, és verseket, csak gondolatokat... ) az érdeklődésem széles skálán mozog. Ötleteket gyűjtök ahhoz, hogy mit is vegyek még fel a listámra. :)

2013. dec. 2. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy a Ragyogást is elolvashatnad, Kérdező! Nagyon fasza horror. Még mielőtt huznad a szád, elmondom, azelőtt, hogy olvastam volna ezt a művet, kifejezetten utáltam a műfajt magát, de ez a könyv ZSENIÁLIS! Aztán, szintén Stephen Kingtol ott a Remény rabjai, Christine.

Ja, meg Agatha Christie: tíz kicsi néger. Ez a legjobb krimi EVÖR!

2013. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha már krimi, akkor én is ajánlom az én kedvencemet: Agatha Christie: Az ABC-gyilkosságok

#legjobbkrimievör

2013. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Dan Brown - Inferno


Mert szeretem a könyveit, és izgalmas a történet.

2013. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az ABC gyilkosságok nagyon faja, én is csipázom, de nálam akkor is tíz kicsi néger foglalja el az első tíz helyet :)

#legjlbbkrimievör #szvegg #tizkicsineger

2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mirk ***** válasza:

China Miéville - Konzulváros. A következő a Kraken lesz angolul ugyanezen szerzőtől.

Nehéz a legjobbakat kiemelni.

Sci-fi: A földre hullt sárkány, Vének háborúja, Éden.

Fantasy: Malazai bukottak, Elantris, Az idő kereke.

Szépirodalom: Malevil, Mesterségem a halál.

Krimi: Tíz kicsi néger, Digitális erőd.


Meg még száz másik, amik nem jutnak épp eszembe, vagy túl hosszú lenne őket leírni.

2013. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Üvöltő szelek magyarul és angolul.
2013. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Istenek vagyok, köszi az ötleteket!. :)) Jónak tűnik minden ötlet, egyedül ami annyira nem vonz az a Harry Potter. De még ki tudja, lehet azt is sorra veszem. :) Horror sincs kizárva, filmben is szívesen nézem az olyan horrort, ami nem elvont. :) A romantikus irányvonal is rendben, a történelmi is, szóval minden kategóriában mondtatok olyat, ami esélyes. :)
2013. dec. 3. 09:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Most épp Paul Austert olvasok.
2013. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!