Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta Cassandra Claretol...

Ki olvasta Cassandra Claretol a Vegzet ereklyeit? Legy szives idezzetek fel nekem egy picit!

Figyelt kérdés

Epp elobb fejeztem be a Hercegnot.. es a vegzet ereklyeit ujbol olvasni szeretnem, uvegvarosig jutottam el csak nyaron es emlekeim elegge halvanyultak a konyvvel kapcsolatban.

Valaki a Hamuvarost tomoren foglalja ossze, es az Uvegvarost picit reszletesebben!! Nincs idom ujra olvasni oket, ezert kerem hogy segitsetek! :/

Koszonom szepen elore is!!



2013. dec. 1. 11:57
 1/3 anonim válasza:

Hamuváros

Hát tömören annyi,hogy Valentine fiatal alvilágiakat gyilkol meg és csapolja le a vérüket,hogy a Néma testvérektől ellopott Végzet kardját saját rossz céljaira tudja használni.A legfontosabb részek,hogy Simon vámpír lesz és hogy az Inkvizítor azzal vádolja Jacet hogy apjával szövetkezik.Valentine New Yorkban bújkál egy hatalmas hajó fedélzetén.Jace visszautasítja Valentine ajánlatát miszerint a fia csatlakozhatna hozzá és akkor szeretteinek nem esne bántódása.V. elrabolja Simont és Maiát (a vérfarkaslányt) hogy kivérettesse őket.Clary,Luke,Magnus Bane és Jace a megmentésükre siet de Valentine hajóját démonok őrzik akikkel meg kell küzdeniük.Később több árnyvadász is a segítségükre siet és az Inkvizítor feláldozza az életét Jaceért.Jace pedig kivéreztetve talál rá Simonra ám megittatja véréből és Simon feltehetőlrg ezért válik immúnissá a Nap sugaraitól.A hajón folyó csatának Clary vet véget azzal hogy egy új,saját (valszeg pusztìtò jellegű) rúnát rajzol a hajó falára amiennek hatàsàra a hajò darabjra potyog.Ez Clarz különleges kèpessège,Jaceé pedig a repülés.

A könyvben Jace és Clary tovàbbra is szerelmesek egymàsba.

2013. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző válaszoló, én nememlékszem ilyesmire, hogy Jace repülne...persze ügyesebb, mint a többiek, és ha leugrik 3 emeletes magasságból akkor sem lesz semmi baja, de azért nem emlékszem hogy Clare egy szóval is említené, hogy repül...(de lehet, hogy rosszul emlékszem?)
2013. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen igazad van már utànanéztem,elnézést:)
2013. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!