Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvkiadással kapcsolatban...

Könyvkiadással kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mit gondoltok a magyar kiadókról és foglalkoznak-e eddig ismeretlen szerzők műveivel? Vagy megpróbálnak róluk pénzt lehúzni?

2013. okt. 28. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyszer kiadtam egy könyvet, mikor az egyik kiadónak olyan akciója volt, hogy ingyen kiadja a műveket. Viszont az a gond, hogy a reklámot nekem kellett volna megoldanom, viszont pénzem nem volt hozzá, így nem is fogyott a könyv. Egyébként legtöbb esetben pénzt kérnek a kiadók. Mikor először próbálkoztam, akkor többszázezret kértek. És persze a sikert ez sem garantálja, mert a reklámért akkor is külön kellett volna fizetni. Engem inkább az érdekelne, hogy hogyan lehet reklámozni egy könyvet. Mert jó lenne a már megjelent könyvemnek vevőt szerezni és szívesen írok, úgyhogy szeretnék még könyvet kiadni. Viszont ezúttal a magánkiadást választom majd, ezek közül is az e-bookot, legalábbis egyelőre.
2013. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!