Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények? Milyen "tapasztala...

Vélemények? Milyen "tapasztalataitok" vannak ezekkel a könyvekkel/sorozatokkal?

Figyelt kérdés

Szóval ezekről kéne vélemény:

Klikk

Bad girl

Beach girl

Hot Girl


Köszi!


2010. jún. 27. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én csak a gossip gilrt (bad girl sorozatbeli változata)szoktam nézni. nagyon megtetszett. másfél hét alatt megnéztem két és fél évadát :D és akkor utolértem sajnos a rendes megjelenését :S:S de tényleg nagyon imádom, meg mindig is new yorkba akartam eljutni, szóval ez külön pluszpont nálam :D ja és érdemes nézni, hogy dan humphryból milyen jó pasi lesz :P nate archibaldról már ne is beszéljünk :D

a könyv változatát még nem olvastam, mert sosincs időm rá :S de tervezem még a nyáron :D

a másik két girlöst nem ismeren, de gondolom azok is ilyen tipusúak lehetnek.

a klikkről nem hallottam még. csak egy ilyen című filmet láttam pont tegnap lehet, hogy összefügg. arról szól, hogy egy átlagos helyzetű csaj bekerül a enők közé. és túl hülye ahhoz, hogy normális barátnőket szerezzen ezért folytona menőkkel akar lógni, akik viszont kiutálják. egész jó volt, csak kár, hogy 14 évesek voltak benne. jobban szeretem ha 17-18 évesekről szól.

na én ennyit tudtam hozzáfűzni a dolgokhoz xD tudom nem sok. amúgy miért kérdezed?

16/L

2010. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Unokahugomnak lesz születésnapja és neki szeretnék ajándékot venni. Mondta, hogy ilyesmi regényeket szeret. És gondoltam körbe kérdezek, hogy melyik az ami nagyon izgi és melyik az ami nagyon uncsi. Eddig még egyik sorozatot se olvasta (tudtommal), de azt mondta, hogy már nagyon szeretné őket elolvasni. Viszont egy kis falun laknak és a közelükben (40-50 perc kocsival) lévő könyvtárban meg nincsenek meg. Ezért gondoltam, hogy megveszem neki, valameik sorozatott (vagy többet).
2010. jún. 27. 02:17
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
A Klikkből olvastam az első hármat, hát szar mint az életem...
2010. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha sz@r akkor mért olvastad el az első hármat, Mért nem hagytad abba már az elsőnél? vagy a másodiknál?
2010. jún. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!