Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "Szakítópr...

Mi a véleményetek a "Szakítópróba" című könyv-trilógiáról?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó könyv? Még nem olvastam magát a könyvet csak az első résznek a hátoldalán az ismertetőt, de azon gondolkozok, hogy meg is veszem. A történetről és a borítóról tudok egy kicsit következtetni a témájára...ami igazából érdekel...sok szex van benne? Engem le tudna kötni? Vagy neked ajánlott lenne? Tudnám érteni?

17/L



2013. okt. 20. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű nyelvezettel íródott, eléggé középszerű könyv. Gyorsan el lehet olvasni, nekem az első rész nem tartott 2 óráig. Szex nincs benne sok, egy szűz lányról van benne szó, aki el akarja veszíteni a szüzességét, és konkrétan bárki jó lesz neki erre a célra. Aztán meg kiderül, hogy mégsem.

Ha tehetném, én mást választanék. Ha 17 éves vagy, lehet, hogy neked tetszik, egy nem sokkal idősebb lány írta a könyvet. Értenéd is, én 17 évesen sokkal komolyabb (és jobb) könyveket olvastam

2013. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is érdekelne!! Én is megszeretném venni :)
2013. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Play marketbe találtam rá nem rég. Mivel le lehetett tölteni 1 ingyenes mintát le szedtem. De rögtön rá is kerestem neten. Addig keresgéltem míg 1 olyan oldalt nem találtam ahol ingyen le lehetett tölteni. :) De a könyvet is meg akarom szerezni. :) Tény,hogy nagyon nem olvasok ilyesmiket, inkább horror vagy természet felettiek. Ill. filmes könyvek. :) :) Érdemes el olvasni legalább 1szer.
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!