Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet javasoltok?

Máté1999 kérdése:

Milyen könyvet javasoltok?

Figyelt kérdés
Nos, olvastam egy pár Dan Brown ami nagyon tetszett, illetve az éhezők viadala részeit, amik nagyon tetszettek. Valami olyasmi kéne ami ezekhez hasonlít és nem magyar, mert az angol felsőfokra készülök és amiatt kéne sokat olvasnom angolul. Köszönöm

2013. okt. 3. 16:17
 1/4 anonim válasza:

Dan Simmons Hiperion, The fallan of the Hiperon, Endymion, the Rise of endimion. Petrick Rothfuss: a királygyilkos krónikái első nap és második nap. Anne McCaffrey: hárfásház trilógia.

Az első sci-fi a második fantasy a harmadik a kettő keveréke

2013. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hunbula ***** válasza:
Olvast el Takami Koshuntól a Battle Royale-t. Csak hogy tudd, mi ihlette az éhezők viadalát. :) Innen meg már csak egy ugrás lesz a Lord of the Flies. :)
2013. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mirk ***** válasza:
Angol felsőfokra jó lesz Steven Erikson Malaza sorozata, nekem az kemény volt eredeti nyelven.
2013. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem olvasni egy még angliában vett Doctor who "Quickread-et", ez eléggé bejön
2013. okt. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!