Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Liner Laura legújabb kiadott...

Liner Laura legújabb kiadott könyve (Bábel) is akkora sikert aratott, mint a Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés

Én még nem olvastam...

nektek mi a véleményetek?

melyik tetszett jobban nektek? Az SzjG vagy a Bábel?

Illetve most ez a legújabb "KEDVENC KÖNYV"? Vagy az SzJg-t nem múlta felül?



2013. szept. 12. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia!Bábelt még én se olvastam. Szerintem nem lehet igy hallomás alapján összehasonlitani. A Bábel 1 könyves regény,a SZJG sorozat. Nekem azéárt tetszett az SZJG mert visszarepitett az időben,középiskolai emlékek jöttek elő. Most én a Ha tudnád hogy szeretlek... et olvasom. Ez is nagyon jó kis könyv:) Szerintem aki az SZJG-t elolvasta már csak azért is elfogja olvasni mert ugyanaz az irónő. Amikor én voltam ilyen 14 év körüli(Mint az SZJG célközönsége) akkor én a HP-t olvastam és az volt a MINDENKI KEDVENC Könyve. Ami mindenkivel megszerettette az olvasást. Minden időben megvan ez a könyv.Anyuink korában ilyen volt az Abigél, Intőkönyvem története,(Pöttyös és csíkos sorozat tagjai) Agatha Christi könyvei...

27N (Én is nagy SZJG rajongó vagyok,s a férjem is. )

2013. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Oké. Ez az én véleményem, ha valaki nem ért vele egyet, akkor ez van. Szóval én már el kezdtem olvasni, őszntén szólva olyan, mintha a Szjg-t folytatnám más karakterekkel. Nagyon hasonló a szóhasználat, ami amúgy elég fura a történetben. Ennek ellenére szerintem siker lesz, mert "Leiner Laura írta, és hogy ő milyen jó író".
2013. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet összehasonlítani a kettőt népszerűségben, és nem lehet azt mondani rá, hogy ez lesz a legújabb kedvenc könyv. Azért, mert a Bábelnek csak egy része van, nem fog kialakulni soha olyan hisztéria, mint egy-egy szjg kötet megjelenésénél, amikor is mindenki arra várt, hogy vajon Cortez és Reni mikor jönnek össze. A Bábel teljesen más, hiszen megjelent, elolvastuk, egy rész volt, ennyi.

Nekem, mint Szjg olvasónak, a Bábel is nagyon tetszett, hiszen érződik rajta Laura stílusa, mondhatni nagyon hasonló a kettő, de hát ezért szeretjük. Vagyis legalábbis nekem ez tetszik, biztos mást meg zavarni fogja, hogy na tessék, egy újabb Szjg, csak más nevekkel, mert hallani ilyet, még ha nincs is teljesen így.

2013. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az szjg jobban tetszett de szerintem a Bábel is óriási és biztos nagy sikere lesz.
2013. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Én már olvastam a BÁBEL-t és valami hatalmas az a könyv!

Mindenkinek ajánlom olvassa el.

És igen, akkora sikert aratott mint az SZJG. ( vagy még nagyobbat)

2013. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!