Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi érdekes...

A Szent Johanna Gimi érdekes lehet úgy, hogy 22 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagyon olvasós tipus, de azokat a könyveket szeretem, ahol megjelenik az iskola.
2013. szept. 7. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, nemrég olvastam ki az összes részt, kíváncsiságból. Nem mondom, az első részek, ahol még csak kb 12-13 évesek voltak, nem voltak annyira érdekesek, de sok helyen magamra ismertem, illetve arra, ahogyan én annyi idősen gondolkodtam :) Könnyen olvasható, szórakoztató, sok ismert zenével meg "tini problémákkal", amiken többnyire mindenki átmegy. Próbáld meg, olvasd az első résztől, aztán egyre jobb lesz. :)
2013. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
érdekesnek hangzik a leírásod alapján, elkezdem, aztán majd meglátjuk mi lesz :) Köszi szépen :)
2013. szept. 7. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tapasztaltam, hogy korosztálytól függetlenül a legtöbb embernek tetszik. Tizennégy éves vagyok, és imádtam. A tizenkét éves húgom szintúgy. Anya is elolvasta, a nagynéném is, és alig bírták letenni. A huszonkét éve unokatesóm most olvassa. Anya még a kolleganőinek is kölcsönadta, és alig bírta visszaszerezni tőlük annyira imádták.

Lehet, hogy neked nem fog ennyire tetszeni, de szerintem nem fogod megbánni, ha elolvasod.

2013. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az első részben 14-15 évesek, nem 12-13
2013. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Oké. De a gondolkodásmód azért nem volt sokkal fejlettebb egyik szereplőnél sem, és Reni sem volt olyan érett, mint az utolsó részekben. :) Rosszul emlékeztem, elnézést.
2013. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
wow, te jó ég! :) Köszönöm neked is, hogy válaszoltál :)
2013. szept. 7. 16:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem olvastál semmit életedben akkor minden bizonnyal.
2013. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ja, dehogynem, évi 1-2 könyvet, de az szerintem nem számít túl soknak.
2013. szept. 8. 00:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem az 2 hétnyi mennyiség átlagban, de olvass egy kicsit Páral könyvei közül.
2013. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nos, szerintem nem. Az SZJG kevésbé igényes kiskamaszoknak szól, 14 éves kor felett szerintem élvezhetetlen. (Bár... előtte is.)

Olvasd el inkább Vaszary Gábortól a Ketten Párizs ellent, nem iskolában játszódik ugyan, de két diák a főszereplője, romantikus és humoros, és ezerszer jobb és komolyabb könyv az SZJG-nél (aki nem olvasta, ne pontozzon le).

2013. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!