Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi érdekes...

A Szent Johanna Gimi érdekes lehet úgy, hogy 22 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagyon olvasós tipus, de azokat a könyveket szeretem, ahol megjelenik az iskola.
2013. szept. 7. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen!!! Kezdetben én sem akartam olvasni, de egy barátnőm rábeszélt. Nagyon-nagyon jó. Vicces, izgalmas és nem lehet letenni. Én mind a nyolc rész két hét alatt olvastam ki:) olvad el!!!
2013. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 klopusz ***** válasza:

Ne nevess ki, de én tavaly, azaz 43 évesen olvastam a teljes sorozatot. A lányaimnak vettem meg, aztán valahogy a kezembe akadt, mert nagyon érdekelt, mi köti le őket ennyire egy könyvben.

Az egyik válaszolóval ellentétben én nem tartom igénytelen könyvnek. Iskola/munka után fáradtan jólesett olvasni, nagyokat tudtam nevetni rajta, függetlenül attól, hogy néhány leírt szituáció a valóságtól igen távol esik.

Szóval, szerintem fogyasztható.

2013. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem a keresztanyám is olvasta aki 35 körül van. Meg a nővérem is aki most 23. Szóval szerintem nyugodtan.:) Nekik bejött. Bár a végére kicsit megunták.
2013. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát ha nem vagy olvasó tipus ajánlom, mert nem egy el gondolkodtató könyv. Konkrétan leírja , hogy hogy telik egy nyomorult lány napja de egypk nem vészes csak tök átlagos...
2013. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!