Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és jég dala! (Trónok...

Tűz és jég dala! (Trónok harca) Spoiler! Szerintetek h folytatódik a Aegon, Connington szál?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 18:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is hamis Aegon. Egyébként nyugtassatok meg h nem csak nekem tűnt fel az h Conningtont gyengéd szálak fűzik Raegalhoz.
2013. okt. 17. 19:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, jó barátok voltak. (De nem hiszem, hogy szerelmi szál volt.) Egy barátot is ugyanúgy szeretünk, és köztük tényleg jó volt a kapcsolat.
2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem ott lett gyanús h kritizálta Eliat. H sose szerette Rhaegart meg h nem is volt alkalmas anyának.Meg volt egy emléke "griff fészekben" vagy hol? Ahol megpróbálta Rhaegart lenyűgözni. Szerintem meleg. Én már nem lepődök meg semmin. Renly és Loras? Pedig semmi nem volt a könyvben. Lehet h ezt is kihasználják a rendezők.
2013. okt. 18. 14:53
 14/15 anonim ***** válasza:

Renlyre és Lorasra pedig sok utalás volt. Csak mivel egyik sem volt POV, ezért valakinek lehet nehezebben tűnt fel.

Elia pedig azért volt "rossz" anyának, mert gyenge volt a szervezete, de ezt már más is mondta, nem csak Jon. (Tehát nagyon megterhelte a szülés.)

2013. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként még ha úgy is van, hogy Connington másként tekintett Rhaegarra, az sem változtat semmin, attól még a barátja volt. De szerintem ez nem fog úgysem kiderülni, a Renly-Loras dolog is inkább pletyka volt mint bizonyított tény.
2013. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!