Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és jég dala! (Trónok...

Tűz és jég dala! (Trónok harca) Spoiler! Szerintetek h folytatódik a Aegon, Connington szál?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi vagyok.

Ugye muszáj lenne megnyerniük maguknak a dorneiakat, de Doran valszeg csak úgy menne bele,ha Aegon feleségül veszi Ariannét, de Aegon Dannyt akarja. Sztem fognak találni vmit amiben megállapodnak, mármint Jon Connington és Doran, talán épp abban,h Ariannét elveszi Aegon,de nem fogják elmondani senkinek, aztán a szürkehámtól vagymiaz Jon meghal és nem lesz fülltanúja a megállapodásuknak és megint bonyodalmak lesznek.

Sztem ha Aegon tényleg Aegon, tehát Rhaegar fia, akk ő lesz a király, a királynő meg Arianne vagy Sansa.

2013. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aegon szerintem hamarosan meghal. És szerintem nem is Targ, max Blackfyre.
2013. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az az érzésem, hogy meg fog halni. Ez lehet hogy hülye indok, de most lett előrángatva az utolsó pillanatban, elég furcsa lenne ha a trónra ő ülne végül, mert ugye Dany előtt áll az öröklési sorban. Vagy azt tudom elképzelni, hogy nem is Targ, csak jól képezték ki, és Connington ezt majd a halála előtt vallja be. Amit mellesleg rettentően sajnálok hogy nemsokára bekövetkezik.
2013. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Connington esetleg megöli Aegont, ha rájön, ő nem Rhaeger fia (és erről Aegon tudott). Esetleg megindulhatnak Királyvár felé és Petyr is megpróbálhatja lepasszolni Sansát az egész Völggyel neki, mert így érné el a legtöbbet.

Persze más kérdés, hogy végre Sansa a sarkára állna-e és bemutatna neki. Mert eddig őt csak ide-oda dobálták a hozománya miatt. (Joff, Tyrion, az ifjú sólyom...és még ki tudja ki lesz még)

2013. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Connington az aki csecsemő kora óta vigyáz Aegonra szal tuti nem ölné meg , akérki fia is legyen. Kisujj meg nem adná neki Sansát, mert mindent magának akar megszerzi.
2013. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha Aegon esetleg szándékosan félrevezette volna Conningtont, meg tudná tenni szerintem. Ezért írtam oda, hogy ha tudott volna arról, hogy ő nem Targ., és tudatosan trükközik.

Petyr pedig lehet, hogy mindent magának akar, de odáig el is kell jutni. Sansát használva pedig könnyedén száguldhat felfelé és egy "Targ." mégiscsak jobb jelölt férjnek, mint egy Arryn csemete.

2013. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aegon h a fenébe vezette volnaszándékosan félre Conningtont, mikor az még újszülött csecsemőként vitte el és nevelte őt fel? :D


Ha Aegon nem Targaryen, akkor nem Aegon, hanem Connington tudja ezt és ő vezeti félre Aegont. Így sokkal logikusabb ha belegondolsz és ez is egy lehetőség, mivel az Aranykompániát egy Targaryen fattyú alapította és Connington is oda ment mikor száműzték.

2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Connington nem tudja, hiszen akkor mi is tudnánk. Aegonnal pedig közölhették akármikor.
2013. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Most utánanéztem szal pontosítok: annyit említettek,h miután Jon Connington elbukta a Harangok csatáját, a király száműzte őt és az Aranykompániához szegődött. Eközben Varys Aegont kicserélte egy szegény ember gyerekére, Aegont pedig átcsempészte Essosra Illryióhoz, aki aztán Jonra bízta őt.


Szal Aegon így se tudhat sztem szart se, akérki is legyen, ő is csak Varysék bábja.

2013. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt mondta, de ezt semmi sem bizonyítja.
2013. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!