Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ma már nem lehet eladni egy...

Ma már nem lehet eladni egy könyvet szerelmi szál nélkül?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 21:13
 1/8 anonim válasza:
100%

Ez egy remek kérdés. Ez már engem is foglalkoztat egy ideje.

Bár, szerintem lehet.

2013. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknak lehet, nőknek nem nagyon.
2013. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szórakoztató "irodalmat" nem.
2013. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kalandregényekből és a krimikből ki lehet hagyni... az enyém háborús fantasy, nem raktam bele romantikát, szimplán érdekházasságokat... :DDDD
2013. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán ellehet.
2013. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

El lehet adni, alacsonyabb példányszámban. A többség sajnos a csilivili borítóra, az orrba-szájba nyomatott reklámra és az egyszerű, mondhatni együgyű történetre és stílusra bukik. De azért nem haltak még ki az igényes emberek, úgyhogy el lehet adni más típusú könyveket is.

Esetleg agyon kell reklámozni, rá kell írni, hogy az év divatkönyve, tele kell plakátolni a várost valamelyik népszerű sztárral, amint ezzel a könyvvel a kezében vigyorog. Akkor megveszik.

2013. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen könyvet. Én szeretem, ha a regényekben van szerelmi szál, vagy legalább utalások (nem a romantikus regényekben). De krimi, thriller, ilyenekből kihagyható.
2013. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Szerintem sem baj az, ha valamennyi romantikus szál van egy könyvben, akár krimiben, kalandregényben is, hiszen ez is része az életnek. Az együgyű, színvonaltalan, tucatszámra íródó és fabatkát sem érő "szerelmes" regények azok, amelyek nélkül jobb lenne a világ.

Ha jobban belegondolunk, kevés olyan könyv van, amelyben egyáltalán nincs szerelmi szál. Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés, Agatha Christie krimijeinek legtöbbje, Quo vadis - mindben akad szerelmi szál, ennek ellenére mekkora könyvek már, a világirodalom nagyjai.

Szóval a romantikus száltól még nem lesz egy könyv automatikusan rossz. A futószalagon írt, nulla mondanivalójú, erotikus-romantikus gagyik jelentik itt a fő problémát.

2013. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!