Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az interju a vampirral cimu...

Az interju a vampirral cimu konyvben van szerelmi szal?

Figyelt kérdés
Elkezdtem olvasni de meg nincs semmi igazan erdekes csak sokaktol hallottam hogy jo konyv meg h film is keszult belole, de ha nincs benne semmi romantika akkor inkabb nem is olvasom tovabb.
2009. aug. 8. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van benne itt-ott elcseppentve pár megjegyzés vagy gondolat, de nem jellemző a könyvre a romantika (mondjuk, zömében férfiszereplők vannak csak benne). Viszont ennek ellenére szerintem olvasd el még akkor is, ha a film nem tetszett, mert nagyon igényesen megírt és izgalmas könyv.
2009. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Romantika kevés, szerintem a könyv is pocsék, talán csak a hangulata megnyerő. Egyébként, ha jól emlékszem ezek a vámpírok homoszexuálisak, így ezen a téren nyújthatnak csak romantikát :P Twilight fanok, vigyázzatok :D
2009. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok.

Nem feltétlenül a vámpírok homoszexuálisak. Az egy dolog, hogy főleg sját neműekkel élnek, de akkoriban ez volt a szokás, mikor még emberek voltak. Lestat különben is kikezd Akashával, úgyhogy max. biszexuális.

2009. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aaaaaaaaha, biztos. Ez a könyv nagyon "bölcsen" lett megírva. Az örökkévalóságról, a változó világról, hatalmas titkokról, rejtélyekről és a kínzó magányról szól. Ha te azt gondolod, hogy pocsék, akkor tett le és lődd be magad.
2009. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat...de asszem en itt abbahagyom. Ez nem az en mufajom....
2009. aug. 10. 07:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ebből is látszik, hogy miért nő meg a kereslet a vámpír filmek és könyvek terén... Mindenki Twilightot olvas és akkor már húú, nagy vámpír fan, el kell olvasnia az összes vámpíros könyvet. Aztán mikor nekiállnak csalódnak, mert nem egy szerelmi történet, mint az Alkonyat...

Az Interjú a vámpírral egy sokkal komolyabb könyv, amibe tényleg vannak mélyebb gondolatok is. Sokkal több benne a komolyság és egy klasszikus vámpíros könyv(sorozat első része)...

A Twilight rajongók ne kövezzenek meg... Magam is szeretem a könyveket, csak ez mániákus rajongás... Hát már kicsit beteges. És bocsi, de ezt most le kellett írnom...

2009. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Ez egy teljesen más történet, mint a mostanában megjelent vámpír sztorik. Én is elolvastam a Twilight-ot, meg J. R. Ward sorozatát, A vámpír csókját (Lara Adrian-től), meg még nem is tom hány vámpíros könyvet. Szeretem is őket, főleg Ward-ot. A lényeg h az Interjú a vámpírral sztem egy klasszikus, ami nem sok "Edward-őrült" Twilight-fannak jön be. Én viszont imádtam, mind a stílusát, mind az történetet, a szereplőket... szal az egészet egyben. Nagyon jó könyv, de nem való mindenkinek.
2009. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem igy van! Ezt a konyvet edesapam ajanlotta mivel regen o is sokat olvasott csakhogy nem ugyanolyan az izesunk.

Am tenylen nagyon szeretem a Twilightot de Bram Strokert es Dan Brownt mar azelott is olvastam. De Anna Rice-tol csak a A Mayfair-boszorkányok élete teszett.

Nem mentegetozok vagy ilyesmi mert a fentiek tobbnyire ram is igazak.

2009. aug. 11. 08:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Dan Brown, mint vámpír szerző? Ki tudja... lehet, hogy a szeptemberben megjelenő Lost symbol beár a romaantikus vámpír sorba :P


Ja és szerintem az interjú inkább szépirodalom, mint fantasy, vagy szórakoztató...

2009. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előttem szólók: Ámen.
2009. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!