Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A True Blood megjelnt konyvben...

A True Blood megjelnt konyvben is. Olvasta valaki? ha igen akkor az jo?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, a könyv nagyon eltér a sorozattól, de mindkettő nagyon jó külön-külön!
2010. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a könyv sorozat!Csak ajánlani tudom,sokkal jobb,mint a filmsorozat.
2010. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

teljesen igaza van az elsőnek.(:

én a sorozatot láttam először,de szerintem a könyv sokkal jobb.:D viszont a 3.évadot ugyan ugy nézem,mert szinte tényleg teljesen más a könyv...

2010. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem jobban a sorozatot, mert sokkal több mindent tudsz meg belőle, mint a könyvből - de közben az is mind benne van, amit elolvashatsz a regényben. Pl. a könyvben nem fektetnek akkora hangsúlyt Jason-re és arra, hogy hogyan szokik rá a V-re (pedig szerintem azért fontos). LaFayette és Tara életét is jobban meg lehet ismerni... nekem ezért volt jobb a sorozat.
2010. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindkettő jó,dehát ugye a sorozat eltér a könyvtől,mint minden sorozat amit könyv alapján csináltak.olyan dolgokat tettek bele a sorozatba,ami a könyvbe benne sincs,csak bonyolítani akarták a történetet.én ezért nem nézem a sorozatot.
2010. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ahh a könyvek isteniek! Szerintem mindkettő fantasztikus!

Szerintem jó, hogy más a könyv mint a sorozat, mivel így két szinte külön történetet olvashatunk illetve láthatunk:D

A könyvekben sokkal többmindent megtudhatunk Sookieról és jobban megismerhetjük.. Mellesleg szerintem Eric jobb a könyvben.. nekem ő a személyes kedvencem:D(ebből a szempontból a 4. könyv a legjobb;D) mindeképpen ajánlom, hogy olvasd el mindet ami eddig megjelent!)


16/l

2010. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2010. jún. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!