Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvasol most? Mi a vélemén...

Mit olvasol most? Mi a véleményed róla? Mi a kedvenc könyved? Bocsi a sok kérdésért!

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok!

2013. aug. 31. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

Most olvasom: Glenn Cooper - The tenth chamber

Vélemény: Kicsit másra számította, de még kialakulhat.

Kedvenc könyv: Nem tudok választani, ha nagyon muszáj, akkor valami Robert Merle-től.

2013. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Lemaradt: 38/N
2013. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Hamarosan elkezdem olvasni Agatha Christietől a Nagy Négyes vímű krimit.


16/F

2013. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
58%

Most olvasom:


Fejős Évától az Eper reggelire című könyvet, eddig még csak pár oldalt olvastam el. Ez a Hotel Bali című könyv folytatása, az tetszett, kellemes olvasmány volt, szerintem nagyon szép stílussal, kicsit kiszámítható, de jó.


Elkezdtem olvasni a sötét ötven árnyalatát, de annyira nem tetszik. Nem tudom, miért, egyszerűen nem igazán köt le... Az első kötettel is így voltam, de kíváncsi voltam azért a folytatásra.


Olvasom még a Szent Johanna gimit, ami eléggé "ciki" az én koromban. Unalmamban kezdem el olvasni, mert nem volt más olyan könyv kéznél, amit még nem olvastam, és lett volna kedvem hozzá. Megtetszett és már a 3. kötetet kérem el a húgomtól. :D Aranyos történet, és leköt, el tudom olvasgatni egész délután.


Nincs egyébként kedvenc könyvem, vagyis annyi van, hogy nem tudnék választani. Nagyon szeretem King, Koontz, Lőrincz László, Molnár Éva könyveit, de estig tartana tényleg felsorolni, annyi kedvencem van még rajtuk kívül. :) Mostanában "komolyabb" könyveket is olvasok, néha pszichológiai témájúakat, néha egy-egy ezoterikus témájú is becsúszik, stb. - tehát nagyjából mindent.


Ami nagyon nagy hatással volt rám, az A láthatatlan ember, Dallos Sándortól A Nap szerelmese és az Aranyecset, Rómeó és Júlia, Orwell művei, Huxley művei, Für Elise, Harry Potter, Pillangó, Márai összes műve... ezeket is estig sorolhatnám. :) Nagyon szeretek olvasni. :)


26N

2013. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

Én most több könyvet olvasok egyszerre.

Jég és tűz dala II.- A királyok csatája (szeretem)

Parfüm (nekem ez is tetszik)

Felhőatlasz (háát ennek a vége elég unalmas. a film nekem jobban bejön)

Mester és Margarita (ezt is szeretem, de a pilátusos részeket átugrom)

Ennyi. :DD

Kedvenc könyveim:

Jég és tűz dalából amit eddig olvastam

A vér szava

Most mást nem tudok mondani..


13/l

2013. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Pilátusos részeket átugrod? Pedig a M&M-ban lévő Pilátus-színt tartják a legjobbnak az irodalomban.
2013. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
58%
Most az Utolsó samurai-t olvasom. Nagyon jó könyv, érdekes. A kedvencem a Silla királyság ékköve.
2013. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
58%
14/L voltam
2013. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
Azért ugrom át azokat a részeket, mert már láttam a filmet, és ott is nagyon untam, meg engem nem nagyon érdekel az a téma, úgyhogy csak azt olvasom a könyvben, ami fel is kelti a figyelmem.
2013. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Agatha Christie: A bertram szallot olvasom most! Elbuvolo a stilusa Christienek! Imadom! Kedvenc?.. mindent szeretem amit olvasok, de talan... A Tronok Harca 13/F
2013. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!