Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvasol most? Mi a vélemén...

Mit olvasol most? Mi a véleményed róla? Mi a kedvenc könyved? Bocsi a sok kérdésért!

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok!

2013. aug. 31. 17:21
1 2 3
 1/22 -Igazmondó- ***** válasza:
70%

Kedvencem Wass Alberttől az Elváslik a veres csillag. Jelenleg szintén tőle olvasom az Elvész a nyomot. Még nem olvastam sokat belőle, de az eleje alapján tetszeni fog.


F/19

2013. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Most a Trónok harcát olvasom, még nem döntöttem el, hogy tetszik-e vagy sem. Eddig izgalmas volt, most mintha eegy kicsit ellaposodott volna, kb a flénél tartok.


Sok kedvenc könyvem van, inkább TOP 3-at mondanék:

-HP sorozat

-Tore Renberg: Szerettem másképp is

-Bartis Attila: A nyugalom


18/l

2013. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

most: szilvási lajos -egyszervolt szerelem

még az elején tartok, így véleményem eddig,hogy okés a könyv


kedvenc: kevin brooks - lucas

2013. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
*lemaradt. 19/N
2013. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Most olvasom: Cassandra Clare: Pokoli szerkezet trilógia 1-Az Angyal

Vélemény: Tetszik, de nem érzem azt a késztetést, hogy most azonnal olvasni akarom tovább, amúgy tényleg nagyon jó :)

Kedvenc könyvem: Igazából 2 között hezitálok: John Green: Csillagainkban a hiba illetve Suzanne Collins: Az éhezők viadala trilógia

2013. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
És 14/L
2013. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

most olvasom - Robert Musil : A tulajdonságok nélküli ember

véleményem - maga a posztmodern kvintesszencia

kedvenc könyvem - nincs de Pynchon, Sartre, Camus, Lenin, Joyce tudna meséni

2013. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Ez olvasom most: Joan Sloczewski: Ajtó az óceánba.


Még van kb. 20 oldal, de hihetetlenül unalmas könyv. Sokkal többre számítottam tőle, de sajnos nagyon nem hozta a várt szintet :( Sokszor azon jár az eszem az olvasása közben, hogy mikor történik már valami vagy mikor lesz végre vége... Ez nem bók egy könyvnek sem.


Kedvencet nem írok, mert nehéz lenne választani. De szeretem a Forgotten Realms-ben játszódó könyveket illetve Stephen King könyveit is.

2013. szept. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Emlékek őre folytatása, a fiú. Minden kornak ajánlom, mivel jó és izgalmas!!! A bátyám is olvasta, aki 17 éves én 12 vagyok. Kedvenc könyvem nincs mindenfélét szeretek.


Lány

2013. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg az 1984-et olvasom Orwelltől. Nagy horderejű, fajsúlyos könyv. Én személy szerint A wigani mólót jobban kedveltem, ha már Orwell. Érdekes adalék: az 1984 olvasása során kezdek rádöbbenni, hogy Darren Shan nagy Orwell rajongó lehet. Legalábbis egy csomó áthallás van ez és Shan könyvei, főként a Város trilógia között.


A kedvenc könyvem? Egyet kéne kiragadni? Hát, hát, hát... legyen Rejtő. Az ellopott futár.


27/N

2013. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!