Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti olvasnátok ezt a könyvet?...

Ti olvasnátok ezt a könyvet? Lent.

Figyelt kérdés

Aminek ez az ajánlója?



Susie egy kajla 17 éves. Gyönyörű,bűbájos, ambíciózus talpraesett és őszinte lány. Az egyszerűségében rejlik a varázsereje. Tanul, dolgozik, a barátaival lóg. Csak ami szokása a tinédzsereknek. Egészen addig amíg be nem toppan az életébe az a srác. Jóképű idegesítő sznob és elkényeztetett. Hiába rúgja sípcsontos és ejt a lábára bowling golyót, a fiú nem tágít és ez kezdi idegesíteni.



Egy vicces, kedves történet egy lányról

és az első igazi szerelméről. A viharok

amik egy tinédzser szívében dúlnak

korántsem egyszerűek de egy csepp

humorral, képzelettel és nevetéssel

mindent túl lehet élni. Még azt a

nem mindennapi tragédiát is ami

egy perc alatt dúlta fel örökre az

életét...



2013. aug. 18. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasnám el, mert nem vagyok tini lány, ennek ellenére ez egy egész jó kis ajánló. Az átlagosnak tini lányok életéről szóló történetek legtöbbjénél színvonalasabbnak ígérkezik. Kár, hogy sok helyen hiányzik a központozás, és hogy a számot számmal írtad, mert egyébként ebből akár valami egész jó is kisülhet. Nem fogod megváltani a világot, de úgy érzem, nem is ez a célod ezzel a történettel.

Ígéretes kezdet, bár nem én vagyok a célközönség, szerintem írd meg.

2013. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már megírtam és szerintem is egész jól sült el.

Megláttad a lényegét, nem akarom ezzel a könyvvel megváltani a világot csak egy tinilány szemszögéből leírni az életét ami komolyan megváltozik. Nem halál vagy ilyesmi, de még is megváltozik.

2013. aug. 18. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Engem felvillanyozott. El lehet olvasni valahol? ;)
2013. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, elolvasnám! :) 13/L
2013. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy blogot készíteni ahová teszek fel részleteket majd. Nagyon szeretném kiadatni könyvként, csak nem tudom, hogyan kéne.
2013. aug. 19. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a "a fiú nem tágít és ez kezdi idegesíteni" felkeltette a figyelmemet. Elolvasnám, már csak a stílusodon, az írásod helyességén múlik. Ha kész a blog, akkor dobd ide a linkéj, köszi ;)
2013. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: az én érdekélődésemet is ez keltette föl :))

Érdekelne, el is olvasnám. Ha felteszed, légyszi írj linket :))

2013. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd kiadatni, ne csinálj belőle blogot, mert akkor biztos, hogy nem adják ki, mert már a neten fent van. Viszont én szívesen elolvasnám... légyszíves nem küldenéd el az egészet egyben, és akkor tudnám véleményezni, meg minden. Írj priviben, és lebeszéljük. Jónak ígérkezik :D
2013. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne, de nem vagyok olyan hülye, hogy egy kész írást átküldök egy vadidegennek. :D Ha jó, még te keresel fel vele egy kiadót. De köszönöm a véleményt. :)
2013. aug. 21. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig tesztolvasók nélkül nehezebb lesz, bár nem lehetetlen. Én több készülő vagy már kész könyvet tesztolvastam, volt aki szerződéssel küldte át, volt aki anélkül. Ennek az a lényege, hogy mielőtt profi kezekbe, kiadókhoz kerül, több ember több szemszögből lássa, olvassa, tanácsot adjon, véleményezzen. Sokat számít egy sztori megírásának módja, a helyesírás. Egy kutatás szerint az agyunk hasonlóan "éli át" az olvasottakat, mintha velünk történne, ezért rendkívül fontos, hogy úgy legyen megírva egy könyv, hogy a főhőssel azonosulni lehessen, ha E/1-ben íródott, és hogy logikusak legyenek számunkra, olvasók számára is a lépései, gondolatai - vagy ha nem, akkor legyen magyarázat, hogy miért tesz így, gondol úgy. Ugyanígy a főhős érzelmei, úgy kell leírni, hogy valamilyen szinten az olvasó is átérezze azt. Ez a könyv fiatal lányoknak, nőknek szól elsősorban, ezért nagyon fontos a férfi főszereplő. Nemrégiben olvastam egy könyvet, amiben olyan szinten jól van megjelenítve a férfi főszereplő, hogy ahogy egyik ismerősöm fogalmazott: "amint feltűnt a színen, elvesztem" - de csak a 80. oldal magasságában tűnik fel egyáltalán, nem azonnal, talán ez is hozzáadott a dologhoz, hogy benne voltunk a történetben, mire ő odakerült.

Nézz utána a tesztolvasásnak, írhatsz szerződést is, és csak azoknak küldd el, akik ezt aláírják. A dolguk az, hogy záros határidőn belül elolvassák és véleményezzék az írásodat, különös tekintettel a logikai bukfencekre, a stílusra, vagy egy-két odaillő szálra.

2013. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!