Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyen SZJG-s?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy történetet. Szeretnék én is egy összegzést írni a napok végére, de nem szeretném, hogy nagyon Szent Johanna Gimi-s stílusa legyen. Arra gondoltam minden nap végén lesz egy egy mondatos összefoglalás. pl.:

A napom egy mondatban: Őrületesen jó. Stb.... Ez így szerintetek jó?



2013. aug. 2. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia! én is írok egy könyvet és én is nagyon dolgozom rajta, h ne legyen annyira szjg-s, néha kétségeim vannak, hogy jó-e ez így, vagy túl nagy koppintás.

Csinálhatnál ilyet a napok végére, hogy: a legjobb dolog és a legrosszabb dolog ma.

Ja és más ötleteid is lehetnek, hogy ne legyen annyira szjg-s. Például a szjg a végére túl hepiendes (egy nyomi csaj összejön a suli menőjével, az osztályközösség pedig annyira laza és vicces, hogy már meg se kapják a büntetéseiket a balhékért, csak legyintenek rájuk????).

Én pl. így akarom elkerülni, h ne legyen koppintás, hogy néha eléggé idegesítőként írom le az osztályt, ja és a főszereplő lány is kicsit talpraesettebb Reninél, meg a szerelmét is csak a legeslegvégén találja meg.


Sok sikert, ha akarsz, írhatsz privit! :)

2013. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az ötleteket, én is ilyesmikre gondoltam. A legrosszabb és legjobb dolog nekem is eszembe jutott, de sok hasonló kérdésnél olvastam, hogy így oldották meg. Ezért nem akartam ezt a megoldást választani. És más meg nem jutott eszembe.
2013. aug. 4. 18:22
 13/14 réka:) ***** válasza:
sziasztok! Bocs hogy csak így bele írok de ha megírjátok a történetet érdekelne, mondjuk ha felrakjátok blogra folyamatosan vagy valami. Ha terveztek ilyet lécci szóljatok hogy hol. előrre is köszi
2013. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem nincs szukseg ilyenre
2013. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!