Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csináljam meg counter...

Vad-Ász kérdése:

Hogyan csináljam meg counter stricke-ban hogy ne a szokásos kinázetem legyen hanem valami más?

Figyelt kérdés

láttam olyat aki teletabi volt,a másik meg rambo,és még több hasonlo.

hogyan csinálták meg?



2013. máj. 11. 20:35
 1/2 sutix12 ***** válasza:

Nem tudom melyik verziója van meg neked de innen tudsz le szedni bármelyik változatához skint.

[link]

Mikor leszedted az adott fájlt amire szükséged van akkor megnyitod a cs 1.6/source/go mappáját és ott van hogy cstrike azon belül models és kicseréled (Ha teszel be skint érdemes megtartani azt amit ki akarsz cserélni,hogy ha valamit elrontasz vissza tudd csak rakni, és figyelj arra, hogy az adott játékhoz szedd le a skint.)

amúgy a skin csak New game-ba/create server be működik online nem mert ott az szerver beállítás és leggtöbször csak az adminoknak elérhetőek a skinek.

2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kössz a segitséget

:)

source van nekem

2013. máj. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!