Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne legyen SZJG-s?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy történetet. Szeretnék én is egy összegzést írni a napok végére, de nem szeretném, hogy nagyon Szent Johanna Gimi-s stílusa legyen. Arra gondoltam minden nap végén lesz egy egy mondatos összefoglalás. pl.:

A napom egy mondatban: Őrületesen jó. Stb.... Ez így szerintetek jó?



2013. aug. 2. 20:47
1 2
 1/14 .Tia válasza:
87%
A válasz tulajdonképpen tőled függ, de elég jó.
2013. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 2. 20:56
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

"A napom egy mondatban: Őrületesen jó."


Ez aztán rohadt sokat elmondott.

2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a rohadt sokat elmondó mondat egy rohadt hosszú résznek az összegzése lesz/lenne.
2013. aug. 2. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon ötletes,és mindenkinek tetszeni fog! Ne aggódj!És ne foglalkozz a "rohadt sokat mond" kritikával, és személyekkel.Csak irigykednek!
2013. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztam vele,mert attól még,hogy önmagában nem mond sokat ez az egy sor, összegzésnek szerintem megfelel. És nagyon köszönöm a válaszodat, ez maradt! :)
2013. aug. 3. 09:20
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyet annyira nem tudom megérteni...

MI az, hogy csak irigy? Erre ?:) Ugyan.

Már bocs, de véleményt kértél és kaptál. Értelmes ember ezt megköszöni, aztán vagy figyelembe veszi vagy nem.

Egyébként teljesen értelmetlen, minek egy mondatot a végéré írni, ha előtte mindent leírtál? Reni naplójában ez viccesen, ötletesen van megoldva, nem úgy mint itt.

2013. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Én mindenesetre megpróbálom, nekem így is tetszik megmaradok ennél. De köszönöm a válaszodat! :)
2013. aug. 3. 16:09
 9/14 k.veronika199 ***** válasza:
100%
Ahoz hogy egyedi legyen a könyv tegyél hozzá új ötleteket amit te írtál is jó nem lesz tőle szjg mert ez a te ötleted :)
2013. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 3. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!