Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen neveket tudnátok egy...

Milyen neveket tudnátok egy most íródó tiniknek szóló könyvbe?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm(21 éves)írna egy könyvet és már a történetet kitaláltuk együtt.Nagyjából hogy miről szólna.De kellenének nevek is.A lényeg hogy ne túl régimódi legyen(julis,maris,katika stb.) és ne is olyan sztáros(jessica,emily,bella stb.).Hanem olyan egyszerű de mégis jó név legyen.Elég csak egy keresztnév is.Köszi!

2013. júl. 25. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt is nektek kéne kitalálni, hisz a ti könyvetek. Ha neveket mondunk és felhasználjátok, akkor már a mi könyvünk is.
2013. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beírjátok google-ra, hogy angol nevek kiad egy csomót, vezetéknevekkel dettó, nem olyan nagy ördöngösség kikeresni azok közül pár nevet. De am, ha már neveket kérsz, szerintem írd le, milyen jellemű karakterekhez, legalábbis pár rövid jellemrajzot, én gyakran a személyiséghez "passzoló" nevet választok.
2013. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anna, gyönyörű név, becézhetitek úgy, hogy Ani.
2013. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szeretem a könyveket ***** válasza:
emmaline, beth, kade, jeff, selícia, edem, egyenlőre ennyit de még tudok többet is
2013. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viki,Szilvi,Edina

Ádám,Ricsi,Bálint

2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!