Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szokatlan, furcsa, könyveket...

Szokatlan, furcsa, könyveket keresek. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek, amelyekre a legtöbben azt mondanák, hogy hülyeség. Gondolok például arra, hogy abszurd vonzódás alakul ki két fél között.

Leírok egy példát.A kedvenc könyvem az Eleven testek.

Rengetegszer próbáltam már ráakadni egy megfelelő könyvre, de eddig csak A nekrofil-t találtam meg.

Minden olyan könyv érdekel, ami más, különc. Szóval tudtok segíteni? Előre is köszi!


2013. júl. 23. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lolitát próbáltad? Bár függ attól, milyen idős vagy, milyen olvasottsággal a hátad mögött. Nem egy nekrofil vonatkozású történet, de abszurd vonzódás, a fogalmazhatok így.
2013. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár szó sincs bennük szexuális aberrációkról, szokatlanok, furcsák és egyben letehetetlenek Szerb Antal könyvei, pl. A Pendragon legenda, Utas és holdvilág. Nekem mindig olyan érzésem van az olvasásuk közben, hogy az író tuti nem volt magánál, biztos be volt szívva, amikor ezeket kitalálta. A szó legjobb értelmében fura könyvek, bár az általad említett Eleven testekről még nem is hallottam, így fogalmam sincs, hogy az milyen.

Szerb Antal mindenesetre szívből ajánlom.

2013. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy novellám (18 oldalas), amiben ilyesmi is fő téma... de pont emiatt keveseknek mutattam meg, mert általában nem értékelik ezt az emberek :)
2013. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!