Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen szereplőnek (lent)...

Ilyen szereplőnek (lent) milyen nevet adnátok? Lehet magyar -és külföldi is.

Figyelt kérdés

32-45 éves közötti női szereplőről lenne szó, kicsit szeleburdi, ügyetlen, esetlen, minimálisan 'ügyefogyottka':); kifelé talpraesettséget, határozottságot, komolyságot, megfontoltságot mutatni kívánó, és nagyon szerethető nő. Gondoskodó, figyelmes, nyugodt természetű; könnyen félrevezethető típus.


Előre is köszi, annak aki ír:):)

-Amúgy azért mindegy, milyen név, lehet akár portugál is; mert hogyha megtetszik, de lehet, hogy még picit változtatnék rajta, akkor úgyis változtatok:)



2013. júl. 17. 19:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Nekem a Monty ugrott be, nem tudom van-e ilyen név, vagy csak becézés. Vagy Vanda? Én inkább előbb találom ki a nevet, aztán a jellemét :)
2013. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is ment a zöld!!:) Hát, eddig egyik sem nyerő igazán még mindig:$:):) De azért tényleg nagyon köszi az eddigieket!!:)
2013. júl. 17. 23:46
 23/61 anonim ***** válasza:

Pálma

Demi

2013. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még egy: Pippa
2013. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
Audrey
2013. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:) Mentek a zöldek!!:) Vannak itt már elég jók is!!!!:) Na, tegnap am mégegyszer átnéztem a magyar neveket, de most kezdőbetű szerint nem törölgettem ki, így maradt; hát az Olíviát még megfontoltam, Olga és Zelmira maradt utoljára, gép kikapcsolása után Olga lett a választott!!:):)


Szóval köszi mindenkinek mégegyszer!!!!:):)

2013. júl. 18. 11:00
 27/61 anonim ***** válasza:
Annie, Amanda, Ashley, Charlotte, Aurelia, Jodi, Helena...több most nemugrik be...
2013. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 Gyémántlány ***** válasza:
Melinda, Rebeka, vagy Klára :)
2013. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket is:) Mondtam, már megvan, de még írhattok, ha van kedvetek!:) Felpontozom őket, felpontoztam ezeket is; meg hátha még nekem vagy másnak még kelleni fog :):)
2013. júl. 18. 14:10
 30/61 anonim ***** válasza:
emily,krisztina,aliz,elza,szonja,mici,miranda,julia,serena,alexa,daisy,lena,rosali,abbei,aniko,anett,lola,agnes,monika,piroska.
2013. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!