Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy vélekedtek a magyar...

Ti hogy vélekedtek a magyar és a külföldi írókról?

Figyelt kérdés

Sok könyvet olvastam, főleg ifjúsági könyveket minden témában, jót és rosszat egyaránt, de például hiába olvastam el külföldi bestseller könyveket, mégse adta azt a hangulatot, mint egy magyar íróét :)

Nektek melyik a kedvenc külföldi, és magyar könyvetek?

Nekem a magyar közül böszörményitől a rémálomkönyvek, külföldiből pedig Richelle Mead vámpírakadémiája :D


2013. jún. 15. 20:04
 1/2 anonim válasza:
én is olvastam magyar és külföldi írótól egyaránt. engem nem az író származása érdekel, hanem hogy jó legyen a története. Kedvencem közt van a Szent Johanna Gimi, régi klasszikusok. De nagyon szeretem külföldi írók tollából a Jóslatok hálójában, Burok, A tigris átka, Lúzerek és bálkirálynők.
2013. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen olvastam külfölditől és magyartól is. Mivel külföldön több a pénz a könyviparban, több, igénytelenebb művet kiadhatnak, míg magyarországon inkább a külföldi sémát szeretnék követni, hátha az a bejön, és itthon - ha nem vagy celeb, hogy fizesd a bukást is - megválogatják, mert sok pénz elúszhat.
2013. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!