Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Régebben jártam amolyan "író szakkörre", és az nagyon nagy lendületet adott. Kaptam biztatást, ihletet és ennek eredménye pár egészen jó (nem tökéletes, vagy hű meg ha) novella lett. De most, hogy nyár van, vannak még ötleteim, de elvetem és bele se kezdek. "Biztos sablonos, gagyi, nyálas, erőltetett, ömlengős, nem lehet rajta kiigazodni és egyébként is..."

Velem van a baj? Tényleg ilyen béna lennék?



#baj #írás #sablon #ihlet #megőrülök!
2013. júl. 16. 12:01
 1/4 anonim válasza:
Csak félsz, hogy mit gondolnak. Ne másoknak írj újat már úgysem tudsz kitalálni, már mindenről van millió alkotás írva. Írd ki saját magad ahogyan látsz valamit, az egyedi.
2013. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg ne másoknak :)

csakis magadnak

én is számtalan regényt írok

kit érdekel h kinek tetszik

valakinek úgyis fog

egyszer lesz pénzem és kiadom :D

elolvassa akinek bejön, kritizálja akinek nem, de csak irigy lesz semmi más, mert ő is írhatna de nincs elég kitartása

egy regény nem attól jó, mert a harry potter írónője írta

hanem attól, ha már legalább 1 ember azt mondja rá, hogy ez igen ez regény :D

lesz több is hidd el

ha már egy embernek megtetszik már megéri megírni

és hidd el az egész világon biztos hogy lesz olyan ember akinek tetszik

a vámpírkönyveknél bármi jobb

elkezdtem őket olvasni még régebben és pár oldal után megkérdeztem magamtól

csak én nem értem vagy valóban olyan képteéen világot tár elénk amit csak a angy fanatikusok érthetnek?

2013. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igazi történetet végig fogod írni, majd ha rád talál. Valószínűleg nincs türelmed leülni, kigondolni az összefüggéseket, neveket. Másfelől iskola időben, amikor eljársz barátokkal ide-oda, vagy egyáltalán beszélgetsz más emberekkel nap mint nap, több ihletet és ötletet találsz, mintha otthon ülsz a géped előtt, és írsz. :)
2013. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt is találtam a hibáim között, hogy túl sokat vagyok a többiekkel... :D

Köszönöm, megpróbálom nem azonnal elvetni, ha nem egy kicsit elgondolkozni azon, hogy ez tényleg nem olyan ócska.


Köszönöm mindenkinek! :)

2013. júl. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!