Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legeslegjobb romantik...

Melyik a legeslegjobb romantikus könyv? Izgalmas is, érzelmes is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Biztos van ilyen könyv, amit többen is olvastatok; szóval így összeszámolnám, hogy melyik könyvet neveztétek meg legtöbben a legjobbnak/ egyik legjobbnak.:) Persze nem ismerhet mindenki minden romantikus könyvet, abból amit Ti olvastatok, melyik volt a legjobb? És ha jó könyv, valószínűleg valamennyire népszerű is:) Nemigen szeretek olvasni, de talán nem ártana, ha elolvasnék egy ilyen könyvet; hátha segítene, nem volt még túl sok romantikus élményem, de amit írok történetet, abban jut neki -mármint a romantikának- némi szerep. Eddig csak a fantáziámra hagyatkoztam; csak azért kéne, hogy valami nagyobb rálátásom legyen a dologra, nem másolnék ki belőle, meg nem is írnék részeket, továbbra is elképzelnék dolgokat, és azt írnám le, meg akkor már kicsi szókincsbővítésnek is jó lenne.

18-as részek is lehetnek benne, már nagykorú vagyok!:) Az se baj, ha hosszú, ami nektek a legjobban tetszett; ha jó, a sztori, akkor érdekelni fognak a könyvben lévő további események:)

Lehetőleg olyanokat írjatok, légyszi, ami kijött magyarul is:) Előre is köszönet!:)



2013. júl. 10. 17:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Elfújta a szél

És rátört a sötétség

Éjszaka Kairoban

2013. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszi, szintén zöld mancs!!:)
2013. júl. 14. 21:44
 23/32 anonim válasza:
Jane Austen könyvek? A büszkeség és balítéletet ajánlanám, szerintem olyan amilyet keresel! Ne ijesszen meg hogy régebbi könyv, nagyon de nagyon jó még ma is, nem hiába az a rengeteg feldolgozás, örök klasszikus! Mark Darcy sokunknak az álompasi :)))
2013. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszi, erre is ment egy zöld!!:)
2013. aug. 1. 19:57
 25/32 anonim ***** válasza:
Éjszaka Kairóban...Szerintem az a legesleg romantikusabb könyv a világon.:) Már vagy 5x olvastam el.:D Ráadásul alig tudtam letenni, úgy pörögtek benne az események.:) Vannak benne szexisebb részek, de látom, az nem zavar.:) De van benne tragédia, gyilkosság, háború, gyász, és rengeteg, rengeteg szerelem.:)) Nagyon ajánlom.:)
2013. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is zöld!:)
2013. aug. 1. 21:28
 27/32 johannaLILA válasza:

Nekem margit shandemo/tol a vara'zsjelek (bocs nincs e'keyetem igz irom(')

kb 7 re'sye van van bene szerelem de csak a 3 tol

de akor nagyon!!!!!

egze'pke'nt e'n is romantikus rege'nzt irok...e's nekem is nagzon sok jelenetem szuletet ugy hogy tova'b a'lmodtam a to:rte'netek ve'ge't...

2014. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 johannaLILA válasza:
bocs eze'rt z e's a y csere'lem....uta'lom ezt a ge'pet...
2014. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Nem mai kor, de nagyon szeretem: Johanna Lindsey Az enyém leszel, Kathleen E. Woodiwiss A láng és a liliom! Megéri hidd el: kalandos, romantikus, kissé erotikus könyvek! ;)
2017. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindre mentek a zöldek!
2017. jan. 11. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!