Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legeslegjobb romantik...

Melyik a legeslegjobb romantikus könyv? Izgalmas is, érzelmes is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Biztos van ilyen könyv, amit többen is olvastatok; szóval így összeszámolnám, hogy melyik könyvet neveztétek meg legtöbben a legjobbnak/ egyik legjobbnak.:) Persze nem ismerhet mindenki minden romantikus könyvet, abból amit Ti olvastatok, melyik volt a legjobb? És ha jó könyv, valószínűleg valamennyire népszerű is:) Nemigen szeretek olvasni, de talán nem ártana, ha elolvasnék egy ilyen könyvet; hátha segítene, nem volt még túl sok romantikus élményem, de amit írok történetet, abban jut neki -mármint a romantikának- némi szerep. Eddig csak a fantáziámra hagyatkoztam; csak azért kéne, hogy valami nagyobb rálátásom legyen a dologra, nem másolnék ki belőle, meg nem is írnék részeket, továbbra is elképzelnék dolgokat, és azt írnám le, meg akkor már kicsi szókincsbővítésnek is jó lenne.

18-as részek is lehetnek benne, már nagykorú vagyok!:) Az se baj, ha hosszú, ami nektek a legjobban tetszett; ha jó, a sztori, akkor érdekelni fognak a könyvben lévő további események:)

Lehetőleg olyanokat írjatok, légyszi, ami kijött magyarul is:) Előre is köszönet!:)



2013. júl. 10. 17:43
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*"nem is írnék át" akart az ott lenni
2013. júl. 10. 17:45
 2/32 Roxi65 ***** válasza:

Locsifecsi királynő 1,2. és 3. (Meg cabot)

A csütörtök leánya

Dalok Paulának

Mary Jo Putney: Tűzfolyó

Alkonyat könyvek

Büszkeség és balítélet

Szerelem és barátság

Megtalált boldogság

Angyali vadász könyvek

Vámpírakadémia könyvek

Szerelem a kolera idején (Márquez)

mind nagyon jó, romantikus könyv. némelyik kalandos is.:) A Szerelem a kolera idején kicsit régebbi könyv, ezért lehet, h nehezen olvashatónak tűnik. remélem segítettem!

2013. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mindegy, mikor játszódik, de inkább ne legyen túl régen játszódó:) Köszi!:)
2013. júl. 10. 18:02
 4/32 A kérdező kommentje:
Á, köszi!:) Ment a zöld, jöhetnek még!!:)
2013. júl. 10. 18:02
 5/32 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőleg ne ifjúsági legyen, és inkább a romantikára legyen kiélezve!!:) Bár, ha az tetszett a legjobban:) Csak légyszi minden korosztály írjon, akik olvastak ilyesmit!!:) Ha csak egyet, akkor csak akkor írja légyszi, hogyha ajálja, mert tetszett!!:)
2013. júl. 10. 18:08
 6/32 A kérdező kommentje:
*ajálja:):$
2013. júl. 10. 18:09
 7/32 A kérdező kommentje:
megint rosszul írtam, vagy csak így küldte el? Nem hiszem, na megpróbálom mégegyszer:) *ajánlja
2013. júl. 10. 18:10
 8/32 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek:)
2013. júl. 10. 18:40
 9/32 A kérdező kommentje:

Most találtam egy ilyen kérdést, megnézem, vannak-e még:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__835234-me..

2013. júl. 10. 18:50
 10/32 anonim ***** válasza:
Stephanie Meyer: Burok című könyvét olvastad? Nekem tetszett :)
2013. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!