Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen eddig ez a...

Németh. Anett kérdése:

Szerintetek milyen eddig ez a történet?

Figyelt kérdés
lécci írjatok véleményt róla, mert szeretném tudni, nektek tetszik- e. link: [link]

2013. júl. 2. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen korosztály véleményét várod. A tiniknek biztos fog tetszeni, tipikus tini-sztori a menő srácról.

Rengeteg a vesszőhiba, a szóismétlés illetve a párbeszédek nem jól vannak megformázva.

Ezenkívül hiányzott számomra a szereplők külső leírása. Azt tudjuk, hogy milyen szoknya van az illetőn, de azt nem, hogy néz ki.

Szóval nem olyan rossz, mert értelmes mondatokat tudsz írni, de azért van még mit gyakorolni.

2013. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :) majd javítom
2013. júl. 2. 18:26
 3/6 miau99 válasza:

Hát tényleg van benne egy-két szóismétlés, és vesszőhiba, de a stílusod pont egy ilyen történetbe illik, és szerintem nagyon jól tagolod a fejezeteket, vagyis az ember várja a következőt, bár ezek a fejezetek lehetnének hosszabbak, de így is elég jó. Viszont a párbeszédeket még gyakorold.

Amúgy ha még gyakorolnád, akkor ebből egy remek tiniregény (vagy sorozat)lehetne. Én a helyedbe tovább írnám, és szerintem a végére már egész profi leszel:).

2013. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tizennégy alatt vagy, egész jó írás, ha nagyobb vagy, kicsit kevés. Nem rossz, de a párbeszédek bénák, a vesszők hiányoznak, a pontok szanaszét a levegőben, a nagybetűk pedig itt ott hiányoznak.

Egyetértek az előttem szólókkal: inkább a fiatalabb korosztálynak fog tetszeni, főleg azért, mert bele tudják magukat képzelni a történetbe. Amúgy egy ilyen sztori gyakorlásnak jó, mert látom átgondolod, hogy mit is akarsz írni, később ügyesebb lehetsz, és kicsit komolyabbat is írhatsz.

2013. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 E2000B ***** válasza:
Engem ez a Szent Johannára emlékeztet. Bocsi de én ezt nem olvasnám el.
2013. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Démonka9999 válasza:
48%
Kissé olyan,mint a Szent Johanna Gimi. Van egy srác,aki a suli legmenőbb csávója és van egy átlagos csaj,aki totál bele van zúgva. Közben szenvedni fog a lány (reggel bedagadt szemmel ébred) míg úgy látszik,hogy a srác jól elvan,barátnői vannak,jól érzi magát. Aztán kiderül,hogy a srác végig ezt a lányt szerette stb.
2013. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!