Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Válaszolnál pár olvasási...

Válaszolnál pár olvasási szokásra vonatkozó kérdésre?

Figyelt kérdés

Kicsit tájékozódom ?


1. Szeretsz olvasni ?

2. Milyen műfajú könyveket ?

3. Kedvenc író/írónő ? Miért ? Olvastad az összes könyvét ?

4. Hány oldalas könyveket szoktál olvasni ? "Megriadsz " mondjuk 900-1000 oldalas könyvektől ?

5. Mióta szeretsz olvasni ? ( Amióta csak megtanultál, vagy később ébredtél rá, hogy jó dolog)

6. Mikor szoktál olvasni és hol ? ( napszak+ hely)

7. Szól közben valami ? ( tévé, zene )

8. Utazás közben szoktál olvasni ?



Na jó, azt hiszem, ennyi elég is lesz :D


2013. jún. 29. 10:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1. Szeretsz olvasni ?

Igen nagyon :)


2. Milyen műfajú könyveket ?

Mindenevő vagyok. Bármilyen téma jöhet, ha a történet jól van megírva (gyerekkönyvektől kezdve, klasszikusokon át, a romantikusig minden)


3. Kedvenc író/írónő ? Miért ? Olvastad az összes könyvét ?

Nincs kifejezetten kedvenc, na meg nálam ugye műfajonként eltér. Stephen King amúgy most nagyon megy nálam.


4. Hány oldalas könyveket szoktál olvasni ? "Megriadsz " mondjuk 900-1000 oldalas könyvektől ?

Mikor, hogy. Szoktam 200-1500 oldalasat is.


5. Mióta szeretsz olvasni ? ( Amióta csak megtanultál, vagy később ébredtél rá, hogy jó dolog)

Hat évesen tanultam meg, de csak 10 évesen szerettem meg. Mikor megtanultam, nem ment a hangos olvasás, amit ugye erőltetnek az elsősöknél, és emiatt nem szerettem. Első könyveim: Két lotti, Egri csillagok, Harry Potter. A Harry Potter volt az a könyv, amit saját magamtól kezdtem el olvasni, nem azért mert kötelező.


6. Mikor szoktál olvasni és hol ? ( napszak+ hely)

Napszakhoz nincs kötve, de általában ágyban, különböző ülő és fekvő pozíciókat váltogatva.


7. Szól közben valami ? ( tévé, zene )

Utálom, ha megy valami.


8. Utazás közben szoktál olvasni ?

Néha, de zavar a többi ember. Mondjuk egyszer annyira belemerültem, hogy elfelejtettem leszállni buszról :)

2013. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!