Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, ha én írok egy...

Mit gondoltok, ha én írok egy könyvet akkor annak mennyi esélye lehet arra, hogy kiadják?

Figyelt kérdés
Ez a könyv egy füzetnyi lesz lassan, de még mindig nem végeztem vele. Az osztálytársaim elolvasták amit eddig írtam és ők azt mondták, hogy szerintük kiadnák.

2013. jún. 27. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudni a regényedről, se sztori, se cím, se besorolás, se részlet. Így teljesen esélytelen a kérdés megválaszolása.
2013. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az osztálytársak mindig ezt mondják. :)

Ha valaki ügyesen játszadozik, bármit kiadathat, és magánkiadók is léteznek, így az esélye 100%. De hogy mennyi rá az esély, hogy egy kiadó bevállalja, mert annyira jó, nos, azt tényleg csak akkor lehet megmondani, ha olvassuk. :)

2013. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó. Hát a címe az,hogy: Démonok világa
2013. jún. 28. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Most aztán mindent tudunk... Démonos sztorikból elég telített a piac, lehet, hogy nehezebben adják ki.
2013. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!