Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért olvassa sok nő Szalai...

Miért olvassa sok nő Szalai Vivien könyveit?

Figyelt kérdés
Szinte csak nők olvassák.

2013. jún. 26. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen félreértesz.Elsőnek is,nincs azzal semmi baj azzal ha pasik is olvassák.Nem találom,hogy hol írtam ezt.A másik meg,hogy épp ez az,hogy nem lehet eldönteni,hogy most akkor a prostik életét jónak vagy rossznak állítja be.
2013. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként a 8. válaszolónak igaza van,félreértetted őt is teljesen.Érdeklődnék,hogy hogy sikerült a magyar szövegértésed anno érettségin. ;)
2013. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre
2013. jún. 28. 19:22
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Férfi létemre? Szóval egy férfi nem lehet defektes? A másik nem h nem is érted h mit beszélnek neked és szidalmazol, mintha a falnak beszélnék. Ezek költői kérdésekké nőtték ki magukat ne válaszolj rá mert csak össze zavarodsz.

(De h végső választ adjak azért nők olvassák mert egy nőről szól és azzal jobban tud azonosulni egy nő, pl.: olyan filmeket szeretsz amiben a főhőssel tudsz azonosulni. De ez triviális szóval nem értem h ez mért kérdés. Élj boldogan. :)

2013. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ott a pont! ;)
2013. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ezzel kellett volna kezdened,és nem hülye okfejtéseket írogatni :D
2013. jún. 29. 17:13
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
Ajj istenem...hogy lehet néhány ember ennyire HÜLYE,kedves kérdező,mint te? Iskolában tanították? :D
2013. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Téged nem tanítottak,ha nem a kérdésre válaszolsz,csak idejössz fröcsögni :D
2013. jún. 30. 12:00
 19/20 Klaus7 válasza:
Már megbocsáss 5/18.-as kommentelő azért miért lenne igénytelen valaki mert olvassa ezt a könyvet? Azt hiszed csak az a jó amit te olvasol? Nem az igénytelenséget kellett volna használnod...
2013. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 WheneverYouWant ***** válasza:
Férfi vagyok és én is olvastam. Azért érdekli a nőket mett kíváncsiak arra a világra. Akárhogy is tagadják ez látszólag könnyű pénzkeresés( ha nem ismered a sötét oldalát)
2014. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!