Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért olvassa sok nő Szalai...

Miért olvassa sok nő Szalai Vivien könyveit?

Figyelt kérdés
Szinte csak nők olvassák.

2013. jún. 26. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Az ki? És miért van a címkékben a prostituált kifejezés?
2013. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Utána kéne nézni..
2013. jún. 27. 00:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szalai Vivien egy luxusprostituáltról írta a könyvet.

Én is olvastam, de én csupán kíváncsiságból, és érdeklődésből.

Sima Prostituált és a Luxusprostituált között van különbség, nem is kicsi, én erre jöttem rá a könyvből leírtak alapján.

Nekem tetszettek a könyvei.

Hamis gyönyör,

Drága Kéj.

2013. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tulajdonképpen kíváncsiságból olvastam el, és tetszett is. Nem mondom, hogy újszerű volt teljesen, nem is az élet nagy igazságaira jöttem rá, de tetszett. Van ami szimplán tetszett. :-)
2013. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Nő vagyok, de most hallom a nevét először. A leírás alapján gondolom, azért, mert igénytelenek.

Én a magam részéről maradok Szerb Antalnál és Szolzsenyicinnél. Kinek a pap, kinek a papné.

2013. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Mert egy nőről szól nőknek, mért érdekelne ez egy férfit..

Mármint ez a történet illetve a megfogalmazás is 100% h iylen nem tudom hogy mondani, ami közelebb áll a nőkhöz.

A másik h pénz és habár nem olvastam "erotika" a fő témája. Némi mentséget akarnak beleszőni h ha luxus prosti az nem bűn azt szabad mert nem az út szélén áll. De a k**va attól még k**va marad mert pénzért lefekszik férfiakkal. Meg gondolom arról is szól h mennyi keserves munka meg erőfeszítés ára és mi h*lye pórnép ezt el sem tudjuk képzelni. Tán semmit sem adnak ingyen az életben...

De ha adódna a lehetőség én is lennék luxus prosti, s*xel pénzt keresni maga a gyönyör. (:

21/f

2013. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Miért csak nőknek szól?Mindenkinek szól.

Tehát a nőket csak a kú.rás meg a pénz érdekli?Én is erre gondoltam.

Jó nagy gyökér vagy férfi létedre,egy idősek vagyunk,de Te valami lezüllesztett selejt vagy.Mi ebben a munka?Szexel pénzt keresni szégyen nem gyönyör,főleg nem így,ez a könyvből is kiderül,hogy milyen szar dolog.

2013. jún. 27. 17:42
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

1. Hol látsz te olyat h a nőket csak a pénz és a k..rás érdekli? Beképzelsz itt dolgokat. Értelmezési gondjaid vannak!

2. Az h te nem tudod h mi azaz irónia az nem az én hibám.

3. Ki vagy te hogy itt elkezd gyökerezni csak mert más a véleményem? Lehet h rosszul látok dolgokat de h kettőnk közül nem én vagyok a defektes az is tuti. Legyél büszke magadra. Köszi nem kell válaszolni nem vagyok kíváncsi rád. cső-.-

2013. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes érzelmek kavarognak bennem a könyv iránt.Én az első prostis könyvét olvastam.Jó volt a könyv marketingje,és valóban érdekelt egy prosti története.Azonban számomra csalódás volt a könyv,de lehet,hogy csak én vártam tőle túl sokat.A folytatását nem olvastam el,sőt az elsőt is barátnőmtől kaptam kölcsön,és örülök,hogy nem adtam érte ki pénzt.Nem tudom eldönteni,hogy akkor most ez a könyvt mit is próbál közvetíteni.Ne legyél prosti?Gyere,csapj fel prostinak ha nem szeretnek a szüleid,nehogy kitartó legyél,és igazi álmaid legyenek,áruld a testedet jó pénzért,hogy aztán amit egy éjszaka alatt megkeresel 200ezret,a Váci utcán 1 perc alatt el tudj költeni egy 200ezres Gucci táskára.Bravó!

Egyébként szerintem azért olvassák TÖBBEN nők,mert:

1.Ha nem is vallják be,kíváncsiak arra,hogy hogyan is élhet egy prosti.Mennyit kereshet,stb.

2.Pasik is olvassák,de gondolhatod,hogy nem ezzel fognak dicsekedni a haveroknak esti sörözés közben.

2013. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as!Te tűnsz elég defektesnek férfi létedre.

9-es!Tuti szándékosan közvetít negatív értékeket.Nem kell dicsekedni,egy nőnek meg főleg nem,de miért baj,ha egy férfi olvassa ?

2013. jún. 28. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!