Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Választható kötelező olvasmány...

Mretta kérdése:

Választható kötelező olvasmány? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekünk kell választani, szeptemberbe átbeszéljük őket.Szerintetek milyet válasszak? Olyasmit szeretnék ami izgalmas, de van tartalma.A szánkóra gondoltam, de többet is meg kell adni, hogy a tanár válasszon egyet.
2013. máj. 31. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
megadhatnál egy lsitát, hogy miből lehet választani...
2013. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy hanyadikosok vagytok, mert az azért nem mindegy, másrészt meg van egy listátok, amiből lehet választani, vagy nektek kell ajánlani könyveket?
2013. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7.-esek vagyunk , de nem adtak meg listát.Nekünk kell összeállítani hogy mit szeretnénk , de csak páran gondolkodunk rajta...másik ötletnek még a "Holdat az égről"-t adták.
2013. jún. 1. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
janne teller: semmi. az élet értelméről szól, 8.os gyerekekről stb. nagyon jó, és nem is hosszú. egyébként fogalmam sincs, hogy milyen könyvek azok amiket írtál, kicsit még írhatnál erről az egészről.
2013. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem hetedikben A kőszívű ember fiai volt kötelező, nekem az tetszett, szóval akár javasolhatnád azt is.

Amit például én szívesen olvastam hetedikesként, és jó lett volna tanulni róla iskolában:

Szabó Magda: Abigél

Harper Lee: Ne bántsátok a feketerigót

Tolkien: Hobbit (Babó) - most aktuális, és miért ne?

Emile Ajar: Előttem az élet

Dumas - Monte Cristo grófja / Három testőr

Lányoknak pedig Jane Austen :))


Esetleg még nálam szóba jöhet, bár képregény:

Art Spiegelman - A teljes Maus


Amiket te soroltál fel, azokat nem ismerem, ezért nem tudom belőni, hogy milyen kaliberű könyvekre gondoltál. De hátha tudtam segíteni.

2013. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!