Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Blogregényírók (többi lent)?

Blogregényírók (többi lent)?

Figyelt kérdés

Miért, mióta írtok regényt blogon?

Milyen érveitek, ellenérveitek vannak ezzel kapcsolatban?

Jó blogregények linkjeit megadjátok (amiket esetleg olvastok, vagy a sajátotok...)


2013. máj. 28. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ez így jó lehetőség publikálásra/gyakorlásra. Körülbelül ezek az érvek/ellenérvek is. A lényeg, hogy szórakoztató legyen mind nekem, mind az esetleges olvasó számára.

Nem tudom, hogy jó-e, de az enyém:

egyrepanaploja.blogspot.com

2013. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 2011 óta írom a regényemet, és habár ez nem kifejezetten blogregény, feltöltöm a netre, mert így hátha többen megtalálják és elolvassák, esetleg valaki felfigyel rám.

priviben elküldöm a blogom címét!

2013. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem bele egybe. Régebben is írtam, de mivel néhány ismerős nyaggatott, újrakezdtem. :)

Bár én nem blogspotra írom, vagy a többi blogos izére, mert gyűlölöm őket... Végül is szeretek blogokat olvasgatni, de csak néhány igazán érdekes van, rengeteg a sablonsztori.

2013. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!