Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hagyományos vagy e könyv?

Hagyományos vagy e könyv?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni főleg a tabletemen és telefonomon szoktam play könyvekből szoktam vásárolni és letölteni a könyveket imádom hogy tökre helytakarékos. Viszont eossz a szemnek pl amikor órákig olvasok akkor a tabletezés után sokszor fáj a dejem és a szemem. Papír könyveket is imádok olvasni csak elég sok van, apámnak is van rengeteg így konkrét könyvtár a házunk. Ezért én inkább e könyveket szeretek olvasni.


Mi a véleményetek?



#könyv #e-book #Hagyományos könyv
tegnap 23:19
A kérdező szavazást indított:
E-könyv
Hagyományos könyv
Mindkettő
Nem szoktam olvasni
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ebook olvasó kijelzője nem olan, mint egy telefon vagy tablet. Nekem attól egyáltalán nem fája szemem.


Amúgy én keverem a kettőt, felváltva olsaom ebookot (rendes olvasón) és papír könyveket. Szeretek könyveket venni és gyűjteni, viszont ebookból nagyobb a választék. Én próbálok új, indi íróknak is esélyt adni, találtam már így nagyon jókat, de nyilván őket nem egyszerű beszerezni, sőt, nem is mindnek van papír verziója.

tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kedves Vezető ***** válasza:

Nagyjából a kérdésedben leírtak miatt döntenek az e-könyv mellett.

Mert nem foglalnak annyi helyet.

Könyvtár a zsebedben.

Persze egy meghitt otthonban azért van helye pár válogatott analógnak is.

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!