Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a könyvek a pontos...

Mi ennek a könyvek a pontos címe? Csak részben emlékszek rá.

Figyelt kérdés

Ahogy keresgéltem könyvek között láttam egy olyat, aminek valami hasonló volt a címe: nyolc eltűnt lány ,nyolc bucka a kertben.. de nem-biztos.. sőt.. nem is biztos hogy nyolc volt az a szám, lehet 6, 5, már nem emlékszem ahogy arra sem, hogy egyáltalán lány volt e, vagy gyerek.. és még az sem biztos hogy bucka a kertben a vége hanem gödör/ földkupac/ , udvaron/erdőben..


Sajnos csak ennyit tudok róla..:/ a műfajában sem vagyok biztos vagy pszichothriller, vagy thriller , vagy horror . A borítója szürke színű és egy ásó van rajta és a x darab földkupac.


Napok óta keresem, de nem találom mert nem emlékszem mi volt a pontos címe.. Előre is köszönöm a válaszokat:)



2013. máj. 25. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudom, de ha bemész egy könyvesboltba, akkor az eladóktól a borító alapján is tudsz érdeklődni. Én így találtam meg egy könyvet aminek fogalmam sem volt róla, hogy mi a címe.
2013. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem, hogy megtudtad már a könyv címét, mert nagyon érdekelne. :)
2014. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!