Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek a drogokról?

Könyvek a drogokról?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek amikben drogosok/gyógyultak írnak az életük ezen szakaszáról. Eddig egy ilyet olvastam: Apám szép volt - Egy heroinista vallomása.


Tudtok ehhez hasonlókat? Előre is köszönöm! :)



2013. máj. 22. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csernusnak van ilyen könyve és azt hiszem, Szabó Győző is megírta életének ezt a szakaszát.
2013. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Jöhet még :)
2013. máj. 22. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jópár ilyen könyv van, csak sajnos a legtöbbje nem túl hiteles. Egyrészt a sztorik nagyon ki vannak színezve és bulvárosítva, hogy jól lehessen rajta csámcsogni ás szörnyülködni. Másrészt a szerzök tipikusan az "ördögi" drogra kenik rá "bünbakként" az elkövetett gázos dolgokat és rossz választásokat, erösen hárítva a saját felelösségüket.


De itt van pl.:

Buzai Borbála: A sárkányos lány

Kubiszyn Viktor: Drognapló


Amúgy a helyedben én inkább olyan emberekröl olvasnék, akik a saját jó példákat fejtegetik, és nem olyanokról, akik a saját rossz példáikat fejtegetik :D

2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) amúgy más típusú könyvek is érdekelnek, de 1-2 ilyet is szívesen olvasnék:D
2013. máj. 24. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Requiem egy álomért?
2013. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tényleg, arról már sok jót hallottam! :) köszönöm :)
2013. máj. 25. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Amerikai desperado. Az írót nem tudom.
2013. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bianka<33 ***** válasza:

Tökéletes kémia

A vonzás szabályai

+(ezt nem olvastam, de azt mondták, drogosokról szól) Gyönyörű sorscsapás

2013. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én most egy "Kérdezd meg Alízt!" című könyvet olvasok, ami egy tizenéves drogos kislány naplóját dolgozza fel. Ajánlom figyelmedbe! :)
2013. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is !!:) utánanézek :)
2013. máj. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!