Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki az a Cortez?

Ki az a Cortez?

Figyelt kérdés
Szent Johanna Gimi. Tudom ki ő! De nektek ki? Nektek ő mit jelent

2013. máj. 23. 17:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9. válaszoló! Tiszteletben tartom a véleményed, de én nem csak SZJG-t olvasok, hanem sok mást is. (pl. monst a Twist Olivért olvasom, de imádom a Rejtő Jenő könyveket is.) Szerintem minden lánynak kell egy olyan tökéletes srác, aki nem létezik, de ha megtalálják az igazit, akkor azt hiszik majd, hogy Ő tökéletes. És ez szerintem így rendben is van. Minden válaszolónak zöld pacsi! :d
2013. máj. 24. 18:30
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent Cortez... Én nagyon bírom. És szerintem pont azért nem tökéletes, mert bunkó, mert féltékeny, mert rémes a családi háttere (Erről mondjuk nem tehet). DE, igaz hogy sokkal jobban hasonlít az ízlése Vikiére (mondhatni ugyanaz), Reniére meg semennyire, viszont a ,,tökély'' srácot remekül kiegészíti Reni, ahogy Renit Cortez. Ha létezne bizti kiakadnának az én lepkéim is, valószínű nem engem választana, mivel én még Reninél is szürkébb kisegér vagyok, így túltenném magam rajta, talán Kinga fajta segítséggel, de túltenném magam rajta. :-)

Szerintem Cortezt csak az tette bunkóvá, hogy idegesítette, hogy Renit nem érdekli egyátalán (legalábbis azt hitte), egyébként jobban tudja hogy mi a jó Reninek, mint Arnold. Csatlakozom a-Cortez-fan-club-hoz. :-)

2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miután elolvasok egy könyvet totális lázban égek iránta. Imádtam Cortezt mikor az "SzJG korszakomat" éltem. (Előtte is olvastam már kb. 100-tól több könyvet) Mikor elszállt a rózsaszín köd,akkor jöttem rá hogy ez a karakter annyira üres. Annyival jobb, kidolgozottabb szereplők vannak más könyvekben. Akikért tényleg lehet rajongani. (Nem csak ebben a könyvben van nagyon helyes fiú főszereplő)
2013. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Cortez egy fogalom. Konkrétan Antai-Kelemen Ádám nekem nem jönne be, túlságosan flegma és nagymenő. De ha azt mondják, hogy "holnap találkozol a te Cortezeddel" na az már érdekes. Sok mindenkinek ő testesíti meg Az Álompasit
2013. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 40? Örülnétek hogy olvasunk is! Sajnálom hogyha nem a kedvenc könyvünk a Pál utcai fiúk, vagy az Egri csillagok...
2013. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
(Nekem a kedvenc könyvem mindkettő...)
2013. jún. 24. 12:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy túl sztárolt normális srácot, 2008 körülről.

15-ös: Én nem rajongok egyikért sem, és én annak is örülök, hogy olvastok, de kezd mostmár nagyon idegesíteni, hogy egyes kiscsajok leragadnak ennél a könyvnél, és úgy istenítik mintha valami nagy irodalmi műalkotás lenne, pedig azért messze áll attól. Igen, egy nyári délutánra, a strandon egy limonádéval tökéletes, de ennél komolyabb művek is léteznek, és nem kell fikázni senkit azért, mert ez leírja, megemlíti. Mert be kell vallanunk, az SzJG semmi komolyabb témakört nem feszegett, pedig regeteg lehetősége lenne rá, mindegy aranyos kis könyv.

15L

2013. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hűh, én találkoztam egy Cortezzel a táborba, aki tök menő volt meg irtó helyes, de normális volt, jól bánt a kicsikkel, okos volt, megértő, és teljes mértékben nem tehetett a körülötte lévő felhajtás miatt.

Mellesleg szemezett velem... mondjuk szerintem ő sokkal jobb volt C-nél...

úgyhogy, módosítom az álláspontom, miszerint engem egy C-féle srác észre se venne :)

puszi

2013. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!