Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimiben...

A Szent Johanna Gimiben szerintetek Cortez csak azért jött össze Vikivel, hogy Renit féltékennyé tegye?

Figyelt kérdés
Vagyis Corteznek Reni 9. óta tetszik és közben volt Viki is a képben,Ricsi az osztálykiránduláson azt mondta,hogy Viki inkább csak haver volt... De közben meg Cortez csókolózott,meg Viki ott aludt nála,vajon csináltak akkor valami olyant?Mert Cortez nem olyan,hogy kihasználjon egy lányt (ezt a nagyobbaknak mondom,hogy ha egy fiú nem akarja vagy mást szeret akkor a nemiszerve vagyis na értitek,akkor nem jön össze...) Azt hittem,hogy a 8.-ból ki fog derülni de nem történt. Szerintem így van de nem tudok eligazodni... Ti mit gondoltok? Előre is köszönöm a vaálaszokat! :)
2013. máj. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudom ezen már én is gondolkoztam

lehet hogy majd az szjg kalauzból meg tudjuk

2013. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Vikivel nem azért jött össze hogy Renit féltékennyé tegye, csak ő a sajátos érzése mellett még élte az életét: ez az, amit Reni nem tett meg. Egyébként sem az volt hogy kilencedik óta szerelmes belé, csak már az első napon "felidegesítette"
2013. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam,hogy az első napjától kezdve szerelmes lett de azt írja,hogy 9. végén már az volt,de akkor még és azután is sokái egütt volt Vikivel.
2013. máj. 8. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom SzJG kalauzban ez is megemlítésre kerül
2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamikor Cortez maga mondja el, hogy csak azért volt. Szóval igen csak a féltékenység miatt.
2013. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszek a 7. részben van egy ilyen utalás, hogy azért volt vele, hogy féltékennyé tegyen, de ezt egyértelműen soha nem mondja ki.
2013. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a 7. részben világosan elárulja maga Cortez, hogy csak Reni miatt csinálta. :)
2013. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mikor??? húú, ez engem nagyon érdekelne, kb a vége felé? Mert én olvastam de ezt nem vettem észere :/
2013. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam a 7. részt és nem árulja el világosan
2013. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

igen minden bizonnyal Viktória csak "haver" volt.

Aki olvasta az szjg 7-et abba benne van hogy ha Corteznek nem tetszett volna Reni akkor már a tizediket sem járta volna a Szent Johannában

2013. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!