Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki az a Cortez?

Ki az a Cortez?

Figyelt kérdés
Szent Johanna Gimi. Tudom ki ő! De nektek ki? Nektek ő mit jelent

2013. máj. 23. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon kedves és odaadó fiú. Ha létezne Ő biztosan szeretném. (úgy mint Reni) :D
2013. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem csak egy jó, délutáni könyvet jelent. Lehet, hogy ha én a Szent Johanna Gimivel szoktam volna rá az olvasásra, többet jelentene Cortez neve, de így, nem igazán. Ha pedig magát a személyt kérdezed, rendes srác, de nem tartozom az elvetemült rajongói közé.
2013. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egy írtó helyes és kedves srác, oké, néha bunkó mer gonosz Renivel, de csak mert féltékeny. Ha létezne, akkor én is biztosan szerelmes lennék belé (mint az első válaszoló). Én sem az SZJG-vel szerettem meg az olvasást, mégis sokat jelent nekem Cortez. I luv Cortez! <3
2013. máj. 23. 17:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Cortez egy kedves és helyes fiú. Ahogy mondtátok ha létezne én is azonnal belé szeretnék. <3
2013. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Semmit az égegyadta világon. Cortez egy unalmas, béna karakter, aki annyiban merül ki, hogy tökéletes. Leginkább egy 11 éves kislány romantikus álmának felel meg. Én a valóságban kegyetlenül utálnám. Már a könyvből kiindulva, ahol szintén utáltam.
2013. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon nagyon szerettem őt az szjg-ben:) Örök hála Laurának, h megszerettette velem az olvasást! <3
2013. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy spanyol konkvisztádor.
2013. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Kedves, figyelmes fiú, de nekem nagyon nem ideálom. Én Dave-be szerettem bele :).
2013. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem lassan fejfájást...

Nem azért a húszasért, ha de "megszerettétek" az olvasást, már belevághattatok volna olyan művekbe, melyeknek értéke van. Nem számít, hány évesek vagytok, persze hogy MOST vonz benneteket egy TÖKÉLETES(?) srác, aki tényleg csak abban merül ki, hogy indokolatlanul bunkó, beszari (ha nagylegény lenne, már odamehetett volna Renihez, de érzékileg nulla), és féltékenységi rohamai szellemi képességei rovására mentek. Szóval Cortez egy nulla, másfelől nem létezik, ti pedig ébredjetek fel: csak a tökéletes felel meg nektek?

2013. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
9. válaszoló: Köszönöm. Mellesleg ha a tökéletes srác létezne, a tökéletes lányt választaná, nem téged. :D
2013. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!