Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a velemenyetek a SzJG-rol?...

Mi a velemenyetek a SzJG-rol? (tobbi lent kerlek olvassatok el;) )

Figyelt kérdés

En elolvastam es az elejen tetszet is, de aztan kezdtem kondolkozni hogy ez nagyon eltulzott tortenet, nagyon eltulzott szereplokkel.Marmint Virag senki nem lehett enyire sotet es ne bukjon meg, Cortez "gyonyorusege" most komolyan?,Reni nagy szerelme ien nincs a valos vilagban vagy ritka...Aztan meg a tortenet: egy csomo balhe, de soha semilyen kovetkezmeny, aztan meg 7-esbe szilveszteri buli pia nelkul komolyan hany fiatal nem iszik legalabb bulikon...az elejen nagyon tetszett a koonyv de rajottem hogy egy orbitalis baromsag az egesz egy olyan vilagba ami nem letezik es csak hamis remenyeket ad...ez az en velemenyem kerlek szoljatok hozza kivancsi vagyok a tietekre is:)

16/l



2013. máj. 21. 17:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Lehet hogy néha túloz picit, de akkor is nagyon jó.

Mellesleg nem piálnak??? Viki? Gomba? Dorián? Robi? Andris?

Amúgy meg Jacques is berúgott a nyolcasban.

Bár a bulikon Robi meg Andris az alkoholmentestől ütődtek ki, de sulin kívül tuti ittak a rockerek :-)

Pl oszt.kirándulásra is vittek sört, amit Máday elkobzott tőlük, ugyancsak a nyolcasban. Virág drogozott egyszer, mint Gomba, Dorián meg Viki is, csak utóbbi kettő renszeresen.

2013. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bogcsika22 ***** válasza:

előző válaszoló: virág az mikor drogozott??

mikor említi a könyvben??

szerintem is egy kicsit elvannak túlozva a szereplők de nekem ettől függetlenül nagyon tetszik :D

nekem még az egy kicsit furcsa hogy 12. végén ilyen sok gimis szerelem megmarad (jó mondjuk gondolom hogy Renit meg Cortezt nem fogja Laura szétválasztani de ez egy kicsit nekem fura)

kb ennyi a véleményem :DD

2013. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valamikor, amikor ott van Ricsi, meg Cortez, meg Reni akkor mondja el, vagyis azt mondja: Ühüm. És akkor írja Laura, hogy Ricsi ökölbe szorította a kezét, mert mindenki tudta, hogy ez akkor volt, amikor Doriánnal járt, pontosan nem tudom hol van
2013. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mármint Virág
2013. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 bogcsika22 ***** válasza:
és ez melyik könyvbe van?
2013. máj. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Miii??? Virág mikor drogozott? Csak én vagyok ilyen vaksi? O.o Amúgy meg ez egy könyv, ismétlem könyv és nem a való élet... -.- Szerintem úgy jó ahogy van. Nem kell, hogy arról szóljon, hogy bepiáltan dőlöngéljenek egy szórakozóhelyen... Amúgy meg Cortez is cak azért tökéletes, mert Reni mutatja be nekünk... ő meg totál belézúgott. :) Akkor is az egyik legjobb könyv, csak az talál benne hibát, aki keres...
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kérdező, teljesen egyetértek!
2013. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem túlzás, erőltetett, vagy ilyesmi... Meg persze Laura 10-15 éves LÁNYOK számára írta... Persze ez nem azt jelenti, hogy ennél idősebb fiúk nem olvashatják. Pont ezért van a "korhatár". Mert idősebben teljesen máshogy látod, és nem látod az igazi üzenetét, mintha még fiatalabb korodban olvasnád...

Nekem őszintén szólva nagy kedvenc!!!

2013. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Virág hányas részben drogozott????
2013. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Virág sosem drogozott, csak részeg volt egyszer, amikor hányt is tőle.
2013. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!