Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni, már...

Könyvet szeretnék írni, már megvan az ötlet nagyjából, viszont csak az hátráltat, hogy félek, ha egyszer a könyvem anya kezébe kerül?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem attól félek hogy híres leszek meg minden, csak olyan dolgot találtam ki, amit anyu nem nézne ki belőlem. csöndes, félénk kislánynak tart, és félek, hogy mit gondolna rólam. Mit tegyek szerintetek?
2013. máj. 16. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg apudnak, meglásd anya is boldog lesz. ;-)
2013. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bianka<33 ***** válasza:
49%

Én is ettől féltem. De nem kell. Köztudott, hogy a szülők, csak jót akarnak. Hááát... ezt nem azért írom, hogy elkedvtelenítselek, de anya amikor megtudta, hogy erre készülök, kiakadt. Elmondta, hogy ebből nem tudok megélni, és tehetségem sincs. Holott egy munkámat sem látta. nem izgat már annyira amit mondott, de már csak azért is. Megmutatom anyának, hogy van tehetségem, akkor is ha ő nem hinne nekem.

Támogatlak, és sok sikert.

Amúgy hány éves vagy?

2013. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyiss 1 füzetet, vagy 1 word-ot és állj neki írni. Miért kéne bárkinek is tudnia róla?

Ha meg majd később úgy döntesz, megmutathatod a szüleidnek.

Soha ne félj elkezdeni semmit amivel bármit is alkothatsz!

2013. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bianka<33 ***** válasza:
49%

Figyelj, szerintem ne szólj. És ha megtalálja, és elolvassa büszke lesz rád. Büszke lesz mert a lánya/fia ilyen dolgokra készül. Büszke lesz, hogy tesz valamit az emberekért.

Szóval hajrá!!!

2013. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm, lehet én értem félre, de mintha a kérdező nem magát a könyvírást titkolná, hanem annak a tartalma, mondanivalója lenne, olyan, amit nem néznek ki belőle az emberek.
2013. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy igen, erről lenne szó :) 16 vagyok
2013. máj. 16. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelszóval levéded vagy kimásolod egy pendrive-ra, ha a gépet a szülők is használják.
2013. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csak ne tartson vissza. Attól, hogy a könyvben egy pszichopata állat meséli a történetet, még nem biztos, hogy az író is az egy kicsit is.
2013. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan írásaim, amit az életben nem mutatnék meg a szüleimnek... :D
2013. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!