Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az első kötet? A sötét...

Melyik az első kötet? A sötét ötven árnyalata vagy a szürke ötven árnyalata? Mi a véleményetek a könyvről? Tényleg annyira jó, hogy nem lehet letenni? 23/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

A szürke ötven árnyalata az első rész. (második a sötét és a harmadik a szabadság)

Én elolvastam mind a 3 részt. Vannak fejezetek mikor izgalmas a sztori meg minden, de amúgy meg sok ember utálja.

Nekem tetszett.

2013. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nyavalyát.

Olyan szegényes a szókincse é nyelvtanilag és irodalmilag is s annyira kritikán aluli színvonalon van megvalósítva az egész, hogy olvashatatlan.

Pedig én angolul próbáltam, ami állítólag jobb, mint a magyar. Pff. Ha az jó, nem akarom tudni, milyen a magyar változat...

2013. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekifutok még egyszer.

*Olyan szegényes a szókincse és nyelvtanilag és irodalmilag is annyira kritikán aluli színvonalon van megvalósítva az egész, hogy olvashatatlan.

2013. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tettem le, a sarokba hajítottam. Borzalmas. Még ha a történetben lenne is valami érdekes, azt elrontja a fogalmazás, a béna nyelvtan (angolul is, magyarul meg pláne) és a főszereplő csaj szánalmas hülyesége. Tényleg, egyszerűen kijelenti, hogy ellene nekrofíliát követtek el, sírva röhögtem.

Vannak, akik imádják. Attól függ, olvastál-e már minőségi könyvet és normális nemi életet élsz-e.

2013. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23 éves, feleség, anya vagyok! :-) Nagyon sokan ajánlották, hogy mennyire jó.
2013. máj. 15. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 26 éves feleség és anya vagyok.


(a 2. és 3. válasz írója)

2013. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. máj. 15. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát. a történet a második részben indul be..végülis nem lenne rossz, csak elég undi részek vannak benne..elég beteges
2013. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szar...a főhősnő annyira irritálóra sikerült, hogy nem bírtam elolvasni a könyvet mert vagy 6x agyf@aszt kaptam a kis ribi hülyeségei miatt
2013. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!