Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vajon Jon élni fog a (SPOILER)...

KoDan kérdése:

Vajon Jon élni fog a (SPOILER) Winds of Winterben (a következő kötet)?

Figyelt kérdés
Szerintem Melisandre igenis feltámasztja (ha meghalt egyáltalán)

2013. máj. 8. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiderül...
2013. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

basszus nagyon remélem. Jon az egyik kedvencem ha meghal nagyon mérges leszek és írok Martinnak hogy támassza fel mert szét lesz rúgva a vén segge!!!!

Na de komolyra fordítva a szót, azért Jonnak szerintem elég nagy jelentősségű feladata van, ha ő nincs akkor ki védi meg Westerost a másoktól?

2013. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jonnak még lesz szerepe, ha nem is éppen a közkedvelt fan teória, de közel van a Vörös Isten.
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon remélem... Már csak azért is kell élnie, mert különben nincs akinek a POV-jából láthatnánk a Fal eseményeit. Mondjuk Martin nyilvánosságra hozta hogy kiknek lesz POV-je és Jon nem volt köztük, de nem volt ott Jaime sem pl. úgyhogy nyilván nem lövi le a poént hiszen ők állnak most elég szarul.
2013. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt mondta Martin, hogy több POV fejezet lesz a Falon. Azaz vagy valakik kapnak (pl Reedek vagy Val) vagy valaki/k elindulnak északra.
2013. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én inkább az utóbbit tudom elképzelni, az ilyen mellékszereplők mint Val nagyon ritkán kaptak eddig is, akkor is maximum egyet-egyet mint Victarion. Melisandre mondjuk már megérdemelne saját POV-t szerintem.

Igyekezhetne Martin már :) elolvastam az eddig kiadott fejezeteket, egy Theon-osat és egy Arianne-osat, de azokból nem sok minden derül ki. Persze nyilván Jonról nem is fog Martin kiadni előbb minthogy a könyv megjelenne :)

2013. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
TALÁN. Unokatesóm elolvasta a 6. kötet 1.fejezetét, ami állítólag Jon-nal kezdődik, szóval nem halt meg. (állítólag, elolvat a fejezetet, ami állítólag kint van neten...)
2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennek a fele igaz: valóban van kint fejezet, kettő is, egy Theonról és egy Arianne-ról. Jonról nincs, ekkora poént nem fog Martin lelőni.
2013. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt fent vannak, a Theonos nagyon jó szerintem :)

2013. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bútylubátya ***** válasza:

Az eddigi ismereteink alapján a leglogikusabb, hogy bevargolt Szellembe (mint ahogy Rhaenys is bevargolt a macskájába) halála előtt.


Lehet, hogy feltámad, de szerintem ez nem a kötet első felében fog megtörténni. Ha lesz feltámasztás, akkor azt Martin alaposan előkészíti, nem úgy, mint a sorozatban.

2017. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!