Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Star Wars Han...

Mit gondoltok a Star Wars Han Solo könyvtrilógiáról?

Figyelt kérdés
Mennyire jó izgalmas? Van olyan jó mint a Csillagok Háborúja, A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér? (könyvben)A Han Solo trilógia időben előbb játszódik az előbb említetteknél?

2013. máj. 10. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az A.C.Crispin által írt trilógiára gondolsz, igaz?

Nagyon is jó könyvek. Remek, izgalmas történetek szerintem, ráadásul nagyszerűen elmélyítik Han karakterét, remekül kapcsolódnak a filmekhez. Star Wars rajongóknak szerintem kötelező vétel :)

2013. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát erre is, de inkább a Bryan Daley sorozatra gondoltam mert ez előbb játszódik ha jól tudom. Ezekről mi a véleményed? :)
2013. máj. 11. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Nos azokat sajna nem olvastam.
2013. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy jobban belegondoltam és utánaolvastam A.C.CHrispin féle érdekelne. Hol vetted meg ezt a könyvsorozatot?És igaz az, hogy a Lázadás Hajnala részben Lukkal és Obi Vannal való találkozást is leírja? :)
2013. jún. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!