Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » El kezdtem írni egy 120-140...

El kezdtem írni egy 120-140 oldalas könyvet, ami 15 fő részből áll. Ha be fejeztem, hova lehet vinni, hogy nyomtassák ki, és adják el sorozatgyártásban?

Figyelt kérdés
Egy fantázia típusú,nem nyálas.Egy ember van a főszerepben,és az ő vívódása a jóval és a rosszal a világban.
2013. ápr. 19. 11:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én nem kedvből áltam neki...Vagy szeretésből.Nem igazán tudok szeretni semmit,ami hozzám kapcsolódik.Na mindegy,ez egy másik dolog.

Én mindig a tényeket néztem,és a megcsinálom nagynehezen,és talán-talán lesz értelme,az nem valami jó.Ráadásul azért kezdtem el összerakni az egészet,hogy el tűnjenek végre ezek az álmok és normálisak legyenek helyettük.Szóval még mindig csak nem állok neki ismét...

Amúgy meg,amíg csináltam,csak úgy jöttek ,kb 2 óránként az oldalak össze(elég lassan tudok gépelni,főleg hibák nélkül...).NA mindegy,neki kell állni egy jobban nekem való dolognak.

2013. máj. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!